2020-02-13 | Głos z rynku

Diament dla Aspektu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Aspekt Sp. z o.o. została wyróżniona wysokim miejscem w prestiżowym rankingu - „Diamenty Forbesa 2020”. Ranking przygotowany przez Bisnode Polska wspólnie z redakcją miesięcznika „Forbes” wskazuje firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat najszybciej zwiększały swoją wartość.
Aspekt Sp. z o.o. to firma działająca w dziedzinie automatycznej identyfikacji produktów i procesów w firmach handlowych, logistycznych i produkcyjnych. Wśród partnerów firmy znajdują się producenci, dystrybutorzy urządzeń i oprogramowania, tacy jak Zebra, Honeywell, Advantech, Soti, Extreme Networks, Inexto, Nice Label czy Datalogic, wśród klientów największe spółki w Polsce.

Znalezienie się w znakomitym gronie laureatów tytułu „Diamentu Forbesa” jest wyróżnieniem szczególnym. Obserwacja firm umieszczonych w rankingu daje możliwość zdiagnozowania kondycji polskiej gospodarki, a z drugiej strony pozwala sięgnąć poza horyzont przemian, który zarysowuje się dla przyszłość biznesu.

W tym roku zaszczytny tytuł przyznano 4035 firmom, w trzech kategoriach, określonych na podstawie przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: firmy małe (przychody 5–50 milionów złotych), firmy średnie (przychody od 50 do 250 milionów złotych), firmy duże (przychody powyżej 250 mln zł).

Aspekt, który zamknął miniony rok z wynikiem finansowym przekraczającym 20 mln obrotu uzyskał wysokie, 8 miejsce, w województwie śląskim, wśród przedsiębiorstw, których przychody rozciągały się pomiędzy 5-50 mln zł. Co w wymiarze ogólnopolskim daje 117 miejsce, na 4035 firm uwzględnionych w zestawieniu.

Przychody to nie jedyny czynnik brany pod uwagę. Ocena dokonana została metodą szwajcarską, która łączyła zyski z oszacowaniem potencjału pracowników, know-how oraz czynników takich jak wrażliwość na zmiany sezonowe i koniunkturalne.

„Znalezienie się w rankingu jest dla nas potwierdzeniem właściwego wyboru, co do kierunku rozwoju, który obrany został dla naszej firmy” – mówi Marek Kuropieska, prezes zarządu Aspekt. „Jest to świadectwo skuteczności realizowanych działań, które nie były by możliwe bez zaangażowania całego zespołu oraz przejaw zaufania jakim obdarzyli nas nasi klienci i partnerzy biznesowi. Wszystkim, w imieniu zarządu firmy serdecznie dziękuję”.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Roczny obrót grupy AsstrA w 2019 r. wyniósł ponad 350 mln euro
ID Logistics w 2019 roku ze wzrostem sprzedaży o 10 proc.
DSV Panalpina oraz Vestas nawiązały współpracę logistyczną
Hellmann rozszerza swoją działalność w województwie zachodniopomorskim
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Zmiany w mobilnych systemach operacyjnych
Inteligentne drukarki Honeywell i inne nowości na targach Taropak
Terminale wózkowe stały się podstawowym elementem wyposażenia współczesnych widlaków
Zapraszamy do udziału w Konferencji Data Solutions organizowanej 31 marca.
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA