2017-11-28 | Głos z rynku

Grupa GLS odnawia swoje certyfikaty

Certyfikaty ISO dla systemów zarządzania środowiskowego i jakościowego zostały odnowione na kolejne trzy lata przez Grupę GLS. Ogólnoeuropejska firma kurierska otrzymała certyfikat GDP dla transportu produktów medycznych także w dwóch kolejnych krajach.
Grupa GLS odnawia swoje certyfikaty (Żródło: GLS)
Grupa GLS odnowiła certyfikaty dla systemów zarządzania środowiskowego i jakościowego w swoich spółkach krajowych zlokalizowanych w 18 państwach. Firma o zasięgu ogólnoeuropejskim obejmuje wiele lokalnych organizacji. „Certyfikacja przyczynia się do utrzymania standardów i sprawia, że nasze produkty i usługi stają się bardziej przejrzyste w oczach naszych Klientów” - powiedział Rico Back, CEO Grupy GLS. „Certyfikaty potwierdzają również, że systemy przeznaczone dla konkretnych rynków krajowych są nieustannie rozwijane zgodnie ze standardami” - dodał.    
 
Good Distribution Practice
 
Jesienią, w Danii i Irlandii, GLS otrzymał również certyfikat GDP (Good Distribution Practice). Oznacza to, że spółki krajowe GLS już w czterech państwach spełniają rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa i higieny dla transportu niechłodzonych produktów medycznych przeznaczonych dla ludzi. W Niemczech i Francji firma posiada certyfikaty GDP od 2016 roku.  
 
GLS nawiązał współpracę z firmą DQS, która jest jednym z największych dostawców certyfikatów systemów zarządzania. „Dzięki zcentralizowanemu zarządzaniu, pochodzącemu z jednego źródła byliśmy w stanie zoptymalizować procesy audytowe w naszych spółkach krajowych” - dodaje Rico Back, CEO Grupy GLS.
 
źródło: GLS

Zobacz także

W centrum Amsterdamu powstanie most z druku 3D
Raport dot. rynku powierzchni magazynowych w III kw.
B&P Engineering wykorzystuje koniunkturę w przemyśle
itelligence ogłasza współpracę z Amazon Web Services
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Nowa opcja bezpiecznego odbioru paczek kurierskich
GLS Poland doceniony w niezależnym badaniu klientów
Dwie dekady firmy kurierskiej General Logistics Systems Poland
Kolejne filie GLS w Koninie i Tarnowie
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA