Przejdź do artykułu
Transport / Karty flotowe

BP Europa SE, Oddział w Polsce

BP Europa SE, Oddział w Polsce

31-358 Kraków, Jasnogórska 1

Tel. 12 619 14 40
www.kartypaliwowebp.pl, sprzedaz@bp.com


Karty paliwowe BP

Już od ponad 100 lat firma BP jest jednym z największych międzynarodowych dostawców paliw, produktów petrochemicznych oraz energii ze źródeł odnawialnych.

Od 1997 roku w skład oferty BP wchodzą karty paliwowe­ ­‑ idealne rozwiązanie dla firm transportowych, szukających sposobu na optymalizację kosztów. Karty paliwowe BP zapewniają korzyści dostosowane do indywidualnych potrzeb, bez względu na rodzaj i wielkość Twojej floty.

Paliwa, które pomagają dbać o silniki

Z myślą o zachowaniu dobrego stanu technicznego pojazdów, BP opracowało paliwa nowej generacji z technologią ACTIVE.

Usuwają one szkodliwe osady z silnika i pomagają przywracać wydajność paliwową. Testy wykazały, że stosowanie paliw BP z technologią ACTIVE może zredukować zużycie paliwa w ciężarówkach nawet o 3,8% *, **.

STACJA02 Mini

 

*Testy pokazują, że szkodliwe osady w silniku mogą zwiększyć zużycie paliwa aż do 3,8%. Paliwo BP diesel z technologią ACTIVE oczyszcza silnik podczas jego pracy, co może zmniejszyć spalanie nawet o 912 litrów w skali roku.

 ** Przy założeniu rocznego przebiegu na poziomie 80 000 km w przypadku pojazdów o masie całkowitej przekraczającej 16 ton. Zużycie paliwa mierzone w niezależnych testach na grupie ciężarówek, poprzez porównanie brudnych i czystych wtryskiwaczy. Rzeczywiste zużycie paliwa może zależeć od wielu czynników, takich jak konfiguracja pojazdu, drogowy cykl pracy i rodzaj ładunku.

Chcesz zmniejszyć koszty operacyjne floty? Wybierz kartę paliwową BP.

PL bparal

Karta BP + Aral

Dzięki połączonym siłom BP i Aral powstała karta paliwowa dla flot o zasięgu europejskim.


Karta BP + Aral oznacza dostęp do naszej sieci stacji paliwowych, w tym także do obiektów przystosowanych specjalnie dla potrzeb ciężarówek i autobusów. Dzięki dogodnym lokalizacjom, przy głównych trasach i autostradach w całej Europie, najbliższa stacja BP zawsze jest po drodze. Twoi kierowcy, za pomocą karty BP + Aral, mogą wygodnie uregulować należność nie tylko za tankowanie, ale i za całą gamę produktów i usług BP.

Nasze narzędzia i powiadomienia online pomagają oszczędzać czas i pieniądze dla Twojej firmy. Z kolei zaawansowane zabezpieczenia zapewniają lepszą ochronę przed nieupoważnionym użyciem karty.

Z kartą BP + Aral masz pełnię kontroli oraz pewność każdej transakcji. Otrzymujesz stały dostęp do transakcji online i możesz łatwo ustalać limity wydatków oraz opcje zakupów kartą.

PL bpplus

 Karta BP Plus

BP Plus to karta paliwowa opracowana z myślą o potrzebach flot krajowych.

Karta BP Plus pozwala wygodnie regulować należności za paliwo, usługi w rodzaju korzystania z myjni samochodowych oraz opłaty za autostrady na terenie całego kraju.

Nasze narzędzia zarządzania flotą pozwalają łatwiej obniżać koszty operacyjne firmy. Teraz, dzięki pełnemu obrazowi danych floty: finansowych i technicznych, dotyczących płatności regulowanych kartą oraz zużycia paliwa, skuteczniej zaoszczędzisz pieniądze i utrzymasz zrównoważony budżet.

Funkcja autoryzacji online z kartą BP Plus umożliwia kontrolę nad każdą płatnością za paliwo, a nasz system zabezpieczeń chroni twoją firmę przed nadużyciami. Dostępne dodatkowo usługi BP pozwalają Ci oszczędzać jeszcze skuteczniej. Aplikacja BP FleetMove zestawia dane z nawigacji, zbiornika paliwa i tachografu, żeby na bieżąco pomagać Twoim kierowcom jeździć wydajniej. Z kolei aplikacja BP FleetExpert pozwala na stałe monitorowanie statystyk i wydatków floty.

    PL vat

 Dziękujemy za zapoznanie się z ofertą kart paliwowych BP Plus oraz BP + Aral. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

 

 

 

BP Europa SE, Oddział w Polsce

ul. Jasnogórska 1, 31-358 Kraków

sprzedaz@bp.com / Tel. 12 619 14 40

 

 

 

 

 

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów