Przejdź do artykułu
Targi

MTTSL Expo 2024

Data i Miejsce: 09.04.2024 - 11.04.2024 Warszawa
Organizator: Ptak Warsaw Expo
Strona www: https://mttsl.pl/rejestracja/

Rozwiń swoją firmę w branży transportu, spedycji i logistyki. Poznaj MTTSL w Ptak Warsaw Expo

MTTSL Expo to jedno z wiodących wydarzeń organizowanych w Ptak Warsaw Expo. To cieszące się wysokim prestiżem międzynarodowe targi transportu, spedycji i logistyki, honorujące ten sektor i otwierające go na nowe możliwości networkingu. Piąta edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2024 roku.

Transport jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi gospodarki w Polsce. Choć odgrywa on kluczową rolę ekonomiczną, nie jest odporny na kryzysy. Inflacja, pandemiczna stagnacja, zamknięcie niektórych rynków, wzrost cen energii i wynagrodzenia przekładają się na sytuację przedsiębiorców. Wpływ sektora na gospodarczą codzienność jest nie do przecenienia, dlatego też warto go chronić i rozmawiać o jego dalszym rozwoju. Platformą do tego jest MTTSL Expo, czyli jedne z najważniejszych w Europie targów transportu, spedycji i logistyki.

MTTSL Expo w liczbach

MTTSL Expo od lat kojarzone jest z jakością i dużym zaufaniem płynącym od odwiedzających i wystawców. Związane jest to ze stopniową budową marki i stawieniem na najlepsze dla branży rozwiązania. Potwierdzeniem skuteczności wydarzenia jest między innymi jego renoma międzynarodowa. Co roku przyciąga ono wystawców z wielu krajów, co daje możliwość otworzenia się na nowe rynki i poznania zagranicznych innowacji.

Czwartą edycję MTTSL odwiedzili uczestnicy z aż ośmiu państw Europy - między innymi z Włoch, Niemiec, Słowacji czy Ukrainy. To najlepszy dowód na to, że te targi to wyjątkowa okazja do zbudowania swojej marki i rozwinięcia jej w krajach, w których jeszcze jej nie było.

Kongres Branży Transportu, Spedycji i Logistyki na MTTSL Expo

Nieodzownym elementem MTTSL Expo jest Kongres Branży Transportu, Spedycji i Logistyki. Podczas niego eksperci i praktycy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat rozwoju i odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania odnoszące się do sektora.

Jakie kwestie konkretnie będą poruszane? Prelegenci skupią się na najnowszych trendach i innowacjach w branży transportu, spedycji i logistyki. Przedstawią również rozwiązania digitalizacyjne i automatyzacyjne sektora. Nie zabraknie wykładów w dziedzinach nowych technologii w produkcji i procesach logistycznych, jak i rozmów na temat wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem. Eksperci poruszą także kwestie inwestycji i finansowania w sektorze branżowym, jak również zarządzania produktem.

Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w MTTSL Expo?

Warto wziąć udział w wydarzeniu, by zwiększyć kompetencje indywidualne i postawić kolejny krok na drodze do zwiększenia konkurencyjności. Kongres Branży Transportu, Spedycji i Logistyki w połączeniu z naciskiem MTTSL Expo postawionym na networking, integrację przedsiębiorców, otwieranie ich na nowe możliwości inwestycyjne i rozwojowe na zagranicznych rynkach przekłada się na to, że udział w wydarzeniu jest jedną z najlepszych biznesowych decyzji, która można podjąć.

Zarejestruj się: https://mttsl.pl/rejestracja/

Zostań wystawcą: https://mttsl.pl/zostan-wystawca/

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów