Przejdź do artykułu
Inne

SAP Business One – więcej niż ERP

Data i Miejsce: 20.05.2021 Webinarium online
Organizator: Altab S.A.
Strona www: https://altab.pl/konferencja/

WEBINAR SAP Business One

Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu online, które odbędzie się 20 maja 2021 roku w godzinach 14.00 – 16.00

„SAP Business One – więcej niż ERP. Cyfrowa platforma, nieskończone możliwości” to wydarzenie przygotowane dla przedsiębiorców, którzy chcą dowiedzieć się jak efektywnie zarządzać firmą.

Przyspieszenie i automatyzacja procesów, optymalizacja wykorzystania zasobów, poprawa wydajności przedsiębiorstwa z pomocą systemu SAP Business One to tylko niektóre z zaplanowanych tematów.

Uczestników eventu czeka szereg atrakcji. Między innymi SAP Business One Live – wirtualny pokaz, podczas którego wezmą Państwo udział w procesie produkcji. Będą mogli Państwo przejść przez wszystkie etapy – od złożenia zamówienia w sklepie internetowym, poprzez logistykę i produkcję na linii technologicznej, po dostawę.

Dodatkowo, wziąć udział w podróży do świata wina z sommelierem oraz degustacji tego trunku.

Jeśli prowadzą Państwo firmę i chcą robić to naprawdę dobrze to nie mogą Państwo przegapić tego wydarzenia. Będzie inspirująco, ciekawie, innowacyjnie i nowatorsko!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Link do strony wydarzenia i rejestracji: https://altab.pl/konferencja/

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA