Przejdź do artykułu
2022-11-23 | Łańcuch dostaw

Wspieramy mobilność*

Od 2020 roku branża TSL jest stale poddawana dużej próbie. Pandemia, kryzys gospodarczy, wojna w Ukrainie a w konsekwencji szalejące ceny paliw powodują, że prowadzenie firmy transportowej staje się dużym wyzwaniem. Właśnie w tak trudnym czasie kluczową kwestią jest wybór zaufanego i doświadczonego partnera, ofertującego usługi wspierające efektywne zarządzanie flotą.

UTA Edenred, jako ekspert w dziedzinie mobilności i jeden z wiodących dostawców kart paliwowych i serwisowych w Europie, od niemal 60 lat oferuje Klientom dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, kompleksowe usługi, wspierające działaność transportową na niemal każdym szczeblu jej funkcjonowania.

UTA Edenred oferuje rozwiązania dedykowane dla różnej wielkości firm transportowych, spedycyjnych lub wykorzystujących flotę dla własnych celów i co ważne mają one zastosowanie we wszystkich typach pojazdów: od ciężarowych, dostawczych, autobusów aż po samochody osobowe.

Karta UTA

220228 uta carddesign card Mockup S.01

W ofercie emitenta szczególne miejsce zajmuje oczywiście karta UTA. Wśród wielu zalet tego rozwiązania z pewnością najistotniejsze z perspektywy Klienta to jej uniwersalność i rozległa sieć akceptacji, obejmująca ok. 74 000 punktów w 40 krajach Europy. Aktualnie zawiera ona m.in. niemal 56 000 stacji paliw różnych marek, z czego prawie 5 000 jest zlokalizowanych na terenie Polski. Z użyciem karty UTA, Klienci mogą wygodnie i na atrakcyjnych warunkch korzystać z wielu usług, mi. in.: tankowania (oprócz ON i benzyny UTA Edenred ma w swojej ofercie również paliwa niekonwencjonalne, takie jak biodiesel, LNG i CNG), opłat drogowych, promów, parkingów, warsztatów, myjni, czy zwrotu podatku i akcyzy za pośrednictwem zaufanego partnera.

UTA On®

Równie ważne miejsce w ofercie UTA Edered zajmuje interoporacyjne urządzenie UTA One®, służące do poboru opłat drogowych w systemach objętych usługą EETS. Rozwiązanie oferowane przez UTA Edenred ma jeden z najszerszych zakresów działania wśród boxów tego typu dostępnych na rynku i aktualnie działa w 17 systemach myta w 15 krajach Europy.

UTA One 2021

Lista krajów i systemów, w których korzystając z UTA One® można rozliczać myto jest stale rozbudowywana, obecnie znalazły się na niej: Belgia, Tunel Liefkenshoek, Dania (mosty), Niemcy, Francja, Włochy, Norwegia (promy i autostrady), Austria, Polska (A4, Katowice – Kraków i system e-TOLL), Portugalia, Szwecja (mosty), Szwajcaria i Liechtenstein, Hiszpania, Węgry i Bułgaria. Rozwiązanie od UTA Edenred już teraz zastępuje kilka boxów, a technologicznie jest gotowe do rozliczania myta w kolejnych krajach, które wprowadzą usługę EETS.

Oprócz szerokiego i wciąż zwiększanego zakresu działania, wśród wielu zalet UTA One®, jest również możliwość rozszerzania jego funkcjonalności o nowe rozwiązania telematyczne np. UTA SmartConnect®. Najnowsza usługa umożliwia dostęp do szczegółowych informacji na temat pojazdów, ich aktywności i przemierzonych tras. Od teraz zarządzajacy flotą mogą mieć przejrzysty podgląd w czasie rzeczywistym, co pozwoli na sprawne planowanie oraz zarządzanie flotą i złożonymi łańcuchami dostaw.

Dzięki wieloletniemu doświdczeniu i doskonałej znajomości procesów zachodzących w branży transportowej, UTA Edenred jest bezkonkurencyjnym Partnerem, który rozumie potrzeby Klienta i daje relane wsparcie. Oprócz dopasowanej do bieżacych potrzeb oferty, emitent zapewnia również profesjonalne doradztwo, korzystne warunki i pakiety rabatowe, które umożliwiają generowanie oszczędności oraz istotnie wpływają na koszty utrzymania floty.

Więcej informacji: uta.com/pl

*Artykuł promocyjny


Zobacz także

Nowe "elektryki" we flocie GLS Poland
Boom na rynku systemów i aplikacji do zarządzania transportem
W czym tkwi siła oprogramowania MES?
Firmy Ceramika Paradyż i Zeppelin Polska nawiązały stabilną współpracę
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów