2018-03-27 | Z ładunkiem w drodze

Powiększona sieć DKV na Węgrzech

Sieć akceptacji DKV na Węgrzech powiększyła się o 100 nowych punktów sprzedaży systemu opłat drogowych HU-GO. System ten obejmuje wyznaczone odcinki dróg, należące do węgierskiej sieci drogowej - autostrady, drogi szybkiego ruchu i drogi główne - o łącznej długości 6500 km.
Powiększona sieć DKV na Węgrzech (Żródło: DKV)

Dzięki powiększeniu sieci DKV, usługi związane z opłatami drogowymi na Węgrzech, takie jak opłaty przedpłacone, bilety trasowe lub winiety, można obecnie zakupić w 700 lokalizacjach.

Urządzenie pokładowe HU-GO jest bezpieczną alternatywą dla biletu okresowego do poboru opłat drogowych. Jeśli, na przykład, trasa użytkownika zmieni się z powodu utrudnień w ruchu drogowym, urządzenie pokładowe będzie nadal prawidłowo naliczać użytkownikowi opłaty. Natomiast użytkownicy biletu muszą podawać dokładną trasę przed podróżą i narażają się tym samym na ryzyko surowych kar finansowych w przypadku odchyleń. Box HU-GO można zamówić za pośrednictwem strony internetowej DKV z dostawą na wybrany adres.

Na terenie Węgier DKV oferuje pełen pakiet usług wspierających obsługę pojazdu w trasie, w tym szeroką sieć stacji paliw. W jej skład wchodzą takie marki, jak Shell, Lukoil, MOL, Agip, a także wiele stacji lokalnych. Warto przypomnieć, że Węgry należą do krajów, w których działa sieć tanich stacji "DKV Bottom Up". Liczy ona ponad 30 stacji, na których klienci DKV mogą bez dodatkowych formalności tankować paliwo w cenie niższej niż ta na dystrybutorze.


Zobacz także

UTA umożliwia wnoszenie opłat za słoweńskie drogi
Worldwide Logistics Group i ATC Cargo: chińsko-polska ekspansja w Europie
Od palmtopa do DVR: historia nawigacji i wideo rejestratorów
Europejskie Usługi Opłaty Elektronicznej stymulują nowe rozwiązania
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Czeski rząd wydłuża termin na rozliczenie opłat drogowych
Rozmowa Mariuszem Derdziakiem, kierownikiem sprzedaży DKV Euro Service Polska
Bułgaria wprowadziła system opłat drogowych oparty na łączności satelitarnej
DKV ma swój udział w rozwoju elektromobilności
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA