Przejdź do artykułu
2016-01-24 | Nowości dla TSL

Hörmann na targach BUDMA

Dwa Złote Medale MTP otrzyma firma Hörmann na tegorocznych targach BUDMA, które odbędą się w dniach 2-5 lutego w Poznaniu.
Przeciwpożarowa brama przesuwna FST Hörmann Przeciwpożarowa brama przesuwna FST Hörmann (Żródło: Hörmann)
Niiemiecki producent bram, drzwi i napędów nagrodzony został za przemysłownąprzeciwpożarową bramę przesuwną FST z możliwością zastosowania drzwi przejściowych i napędu elektrycznego oraz za napęd PortaMatic do jednoskrzydłowych drzwi wewnętrznych w budownictwie mieszkaniowym.

Targi BUDMA 2016 to świetna okazja do zapoznania się z nowościami, jakie firma Hörmann wprowadziła ostatnio na polski rynek. Na jej targowym stoisku zaprezentowane zostaną między innymi nowe wzory segmentowych bram garażowych z designerskimi intarsjami ze stali nierdzewnej, aluminiowe drzwi wejściowe XXL o wysokości do 3 m, a także bardzo funkcjonalne i trwałe stalowe drzwi wielofunkcyjne OD. Pokazana zostanie też - zbudowana z izolowanych termicznie stalowych paneli - nowej generacji brama rolowana DD S6 o prędkości otwierania do 1m/s, a także spiralna brama szybkobieżna HS 7030 PU.

W sumie na 400 m² powierzchni zobaczyć będzie można wiele nowych, innowacyjnych, a także dostępnych już wcześniej, lecz zmodernizowanych produktów: bramy garażowe i przemysłowe, napędy, drzwi zewnętrzne, przeciwpożarowe i wielofunkcyjne, a także rozmaite urządzenia techniki przeładunku.
 
Obecni na stoisku specjaliści z firmy Hörmann służyć będą fachową poradą i każdemu inwestorowi pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Zobacz także

Po rekordowej liczbie miejsc pracy utworzonych w 2015 r. Amazon kontynuuje inwestycje w Europie.
Kontynuacja współpracy Hellmann Worldwide Logistics Polska z firmą Viessmann sp. z o.o.
GLS po raz drugi publikuje raport na temat zrównoważonego rozwoju
IV edycja targów TransPoland – Biznes TSL spotyka się w Warszawie.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

W maju zaczną się największe logistyczne targi w Poznaniu
Centrum spotkań branży opakowaniowej na Taropaku
Targi Taropak startują już 26 września!
X edycja In4Log 2022 odbyła się pod hasłem „Ostatni człowiek w magazynie”

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów