Przejdź do artykułu
2021-09-21 | Nowości dla TSL

GoDEX AG4000T – wszechstronny aplikator etykiet

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia linii produkcyjnych stały się drukarki przemysłowe oraz dedykowane rozwiązania do aplikacji etykiet. Zaawansowany pneumatyczny aplikator AG4000T oferowany przez firmę GoDEX, pozwala na oklejanie produktów i opakowań w czasie rzeczywistym. Potrafi nakładać etykiety automatycznie bądź półautomatycznie, dostosowując się do specyfiki linii produkcyjnej. 

Urządzenie charakteryzuje się niezwykłą precyzją oraz wytrzymałością. AG4000 pracuje zarówno w pionie jak i w poziomie, dzięki czemu etykiety mogą być umieszczane od góry i z boku. Gotowe rozwiązanie zawiera drukarkę z serii ZX1000i, moduł aplikujący z ramieniem o zasięgu 250 lub 450 mm oraz elementy niezbędne do montażu na linii produkcyjnej. AG4000T umożliwia znakowanie etykietami w rozmiarze od 10x20 mm do 100x200 mm.

Nie musimy się martwić o wydajność tego systemu, bowiem sprzęt GoDEX’a zapewnia prędkość aplikacji nawet do 60 etykiet na minutę w rozmiarze 20 mm x 20 mm. Aplikator, w porównaniu do podobnych rozwiązań na rynku, jest przystępny cenowo i bardzo łatwy w instalacji, obsłudze oraz konserwacji. Doskonale sprawdzi się podczas produkcji i etykietowania towarów w winnicach, browarach, masarniach czy przy produkcji kosmetyków i w wielu innych branżach.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń GoDEX jest firma Koncept-L S.A.
Szczegóły oferty na: www.koncept-L.pl.


Zobacz także

GXO wdrożyło 400 skanerów ProGlove MARK
AMR zaczęły stawać się istotną częścią intralogistyki
Aspekt Sp. z. o.o. pomaga przenieść się na Androida
Plomby Silny&Salamon w innogy Stoen Operator
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Komputery naramienne usprawnią pracę w magazynie
Koncept-L zaprezentował nowe skanery przemysłowe
Dystrybutor sprzętu AutoID powiększa asortyment
Zebra TC21 i TC26 - wysoka wydajność w niskiej cenie
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA