Przejdź do artykułu
2021-09-21 | Nowości dla TSL

WT6300: rewolucja, która uwolni ręce

Jedną z ciekawszych innowacji i zarazem niezwykle ekscytujących nowości na rynku Auto ID jest kompaktowy komputer z segmentu urządzeń ubieralnych WT6300 od Zebra Technologies.

Wraz ze wzrostem sprzedaży przez Internet, rosną wyzwania przed działami logistyki i magazynowania. Coraz większy nacisk kładzie się na szybkość realizacji zamówień i aby sprostać wymaganiom, potrzeba najlepszych narzędzi. Producenci wychodzą naprzeciw potrzebom rynku i tworzą urządzenia, które pozwolą zautomatyzować działania, maksymalnie uprościć obsługę i usprawnić pracę personelu. Jednym z takich komputerów, który podnosi wydajność i przyspiesza realizację zamówień jest wspomniany wcześniej WT6300.

Dzięki specjalnemu systemowi mocowania na ramieniu, daje możliwość łatwej regulacji urządzenia i co najważniejsze – zmniejsza nacisk i obciążenie mięśni, a to podczas wielogodzinnej pracy jest niezwykle istotne. Dodatkowo wyświetlacz reaguje na obsługę w rękawicach i potrafi dostosować poziom nacisku. Takie zadania jak kompletacja oraz sortowanie zamówień stają się prostsze do wykonania, ponieważ pracownik może użyć obu rąk, komputer wraz ze skanerem ma cały czas przypięte do ciała. WT6300 może już być kojarzony przez użytkowników, bowiem jest następcą popularnego modelu WT6000. Jednak to co najistotniejsze w tym rozwiązaniu to to, że posiada możliwość rozbudowy i wyposażenia w ciekawe akcesoria.

Zebra WT6300 1

Pomocnym udogodnieniem jest na pewno dołączana klawiatura, dzięki której obsługa aplikacji przy użyciu fizycznych klawiszy staje się zdecydowanie prostsza. W pracy na magazynie kluczowa jest identyfikacja towarów i takie narzędzie jak skaner kodów kreskowych często okazuje się być niezastąpionym. WT6300 umożliwia podłączenie czytnika pierścieniowego Bluetooth – na przykład RS5100. Producent zapewnia, że taka kombinacja zwiększa produktywność o 30%. I to nie koniec potencjału nowego urządzenia Zebry, ponieważ współpracuje także z wyświetlaczem HD4000, który jest mocowany do okularów ochronnych. Nie musimy się martwić o wydajność komputera. WT6300 został wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 660 2,2 GHz i pracuje pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Android 10. Z kolei norma szczelności IP65 gwarantuje odporność na działanie wody i pyłu. Urządzenie wytrzyma także wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,2 metra.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Zebra Technologies jest firma Koncept-L S.A.
Szczegóły oferty na: www.koncept-L.pl.


Zobacz także

AMR zaczęły stawać się istotną częścią intralogistyki
GXO wdrożyło 400 skanerów ProGlove MARK
Górny Śląsk korzysta na rozwoju sektora logistycznego
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

50 tys. nowych metrów magazynowych na Dolnym Śląsku
Prologis ożywia miejską przestrzeń
LANCERTO otwiera magazyn w Łańcucie
7R Park Goleniów II w rękach Macquarie Asset Management

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów