Przejdź do artykułu
2020-09-03 | Nowości dla TSL

Zebra idzie za ciosem

Każdy przedsiębiorca stojący przed zakupem smartfonów dla swoich pracowników powinien rozważyć możliwość zwiększenia standardu pracy, poprzez wdrożenie profesjonalnego rozwiązania pozwalającego również na inwentaryzację produktów. Terminale danych Zebra TC21 i TC26 to rozwinięcie ekonomicznej serii mobilnych komputerów TC20 i TC25. Podobnie jak poprzednicy, urządzenia zostały zaprojektowane tak, by zaoferować najwyższą jakość przy bardzo konkurencyjnej cenie.

Strategia amerykańskiego producenta jest bardzo wyraźną próbą wydarcia części klienteli konkurencji, oferującej tańsze zamienniki markowych produktów i najwyraźniej udaną, patrząc na wyniki sprzedaży serii TC20-TC25. Wszystko wskazuje, że nowe urządzenia będą cieszyć się takim samym, jeśli nie większym powodzeniem.

TC26 to model oferujący komunikację GSM, a więc mogący z powodzeniem zastępować telefon komórkowy we wszystkich standardowych zadaniach smartfona, bez kompromisu dla ergonomii użytkowania – urządzenie jest bardzo lekkie, niewielkie, poręczne i z łatwością mieści się w kieszeni. Od telefonu odróżniają go jednak bardziej zaawansowane, przydatne w codziennej pracy w przedsiębiorstwie funkcje, takie jak odczyt kodów 1D i 2D, możliwy dzięki modułowi skanującemu SE4100 lub SE4710, większa odporność na uszkodzenia mechaniczne, czy pakiety programistyczne (Mobility DNA). TC21 różni się tylko brakiem modułu karty SIM, co pozwala na redukcję kosztów urządzenia. Cały transfer danych z systemem odbywa się tu za pośrednictwem lokalnej sieci bezprzewodowej.

Nowa seria TC pracuje w oparciu o najnowszą, dziesiątą iterację systemu operacyjnego z rodziny Android. Urządzenia wyposażone są w wysokiej klasy, 5-calowe wyświetlacze dotykowe HD oraz 5 MPx aparat przedni pozwalający na prowadzenie wideo rozmów w wysokiej rozdzielczości. Wbudowana bateria zapewnia zasilanie przez 14 godzin nieprzerwanej pracy. Mimo, że jest to nowość rynkowa, już teraz Google nagrodziło je certyfikatem jakości Android Enterprise Recommended.

Zebra oferuje też niebagatelną kolekcję akcesoriów dodatkowych, pozwalających na pełne dopasowanie urządzenia do potrzeb każdego bez wyjątku przedsiębiorstwa, wykorzystującego mobilny transfer danych w codziennej pracy. Wśród nich znaleźć można liczne warianty stacji ładujących i ładująco-komunikacyjnych, zarówno jedno jak i wielostanowiskowych, a dla dużych zespołów, dostępna jest stacja ładująca dla 20 akumulatorów.

Pełną ofertę terminali danych marki Zebra Technologies, znajdziecie Państwo w ofercie autoryzowanego dystrybutora - Koncept-L S.A. Szczegóły na: www.koncept-L.pl.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Uchwyty operatorskie manipulatorów z unikalnymi funkcjami
Nowe rozwiązanie dla branży tworzyw sztucznych i nie tylko
Zrobotyzowana i kompaktowa cela do paletyzacji od Wikpol
Baumalog z nowym systemem automatyzującym załadunek i rozładunek wycinarki laserowej
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Dlaczego warto o to zadbać?
Zebra TC21 i TC26 - wysoka wydajność w niskiej cenie
Magazyny stały się obecnie hubami, które łączą producentów i klientów końcowych
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA