Przejdź do artykułu
2024-06-25 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Nowa powierzchnia dla PLT w Hillwood

Private Label Tissue to firma wyspecjalizowana w produkcji wysokiej jakości artykułów higienicznych i sanitarnych z papieru, mająca swoim portfolio liczne produkty marek własnych największych sieci handlowych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem oraz zwiększeniem mocy produkcyjnych, firma zwiększyła wynajem o kolejne 9500 mkw. powierzchni magazynowej i socjalno-biurowej w centrum logistycznym Hillwood Rawa Mazowiecka. Wynajmowana powierzchnia to blisko 30 000 mkw.
Nowa powierzchnia dla PLT w Hillwood (Żródło: Hillwood)

Firma Private Label Tissue w ciągu ostatnich 13 lat, dzięki innowacyjnemu podejściu, mądrym inwestycjom dołączyła do grona największych i najbardziej nowoczesnych konwerterów papieru w Polsce. Firma przerabia ok. 3 tys. ton surowca miesięcznie, wytwarzając średnio ponad 40 ciężarówek gotowych wyrobów dziennie, takich jak ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa papierowe, ręczniki papierowe składane oraz chusteczki uniwersalne i higieniczne. Produkty Private Label Tissue dostępne są na polskim, oraz ostatnio coraz częściej na zagranicznych rynkach, konkurując jakością z największymi producentami w Europie. Tak duża skala produkcji wymaga nowoczesnych rozwiązań zarówno dla procesów produkcyjnych jak również logistycznych.

– Wynajęcie prawie 9500 mkw. powierzchni magazynowej i socjalno-biurowej w naszym centrum logistycznym Hillwood Rawa Mazowiecka to z pewnością ważny krok dla tak dynamicznie rozwijającej się firmy jak Private Label Tissue. Jesteśmy przekonani, że nowoczesna powierzchnia oferowana w Hillwood Rawa Mazowiecka wraz z doskonałą lokalizacją sprawią, że Private Label Tissue umocni swoją pozycję jednego z liderów rynku papierów higienicznych. – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w Hillwood Polska.

– Rozwój naszej firmy to również zasługa udanej współpracy ze sprawdzonymi partnerami i kontrahentami. Wybór parku Hillwood Rawa Mazowiecka jako miejsca, w którym urządzimy nowe magazyny i powierzchnie socjalno-biurowe to efekt wieloletniej współpracy z firmą Hillwood Polska, która zawsze elastycznie reaguje na zwiększające się potrzeby. Kluczowa dla nas była również lokalizacja, bowiem park Hillwood Rawa Mazowiecka znajduje się w sąsiedztwie naszego zakładu produkcyjnego. – mówi Dariusz Bednarski, Prezes Zarządu Private Label Tissue Sp. z o.o.

Hillwood Rawa Mazowiecka to centrum logistyczne usytuowane 2 km od węzła „Rawa Mazowiecka Północ”, gdzie krzyżują się drogi S8 oraz DK72. Lokalizacja centrum zapewnia doskonały dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych w kraju – autostrad A1 i A2 oraz drogi ekspresowej S8. Projekt oferuje ponad 130 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Polska premiera MAN TGE na rok modelowy 2025
Clark Material Handling przenosi siedzibę z Korei do USA
Polski debiut elektrycznego samochodu Maxus e-Deliver
XII edycja In4Log 2024 to lekcja magazynowej optymalizacji z wykorzystaniem najnowszej technologii
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów