2019-09-24 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Eksperci M4 REAL ESTATE doradzali w transakcji wynajęcia firmie Jastar

Firma JASTAR wynajęła 3 000 mkw. powierzchni magazynowej w parku PROLOGIS w Warszawie. W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjowaniu warunków umowy firmie doradzali eksperci z agencji doradczej M4 REAL ESTATE.

Inwestycja, w której firma PRO-Logis wynajęła powierzchnięto centrum logistyczne oferujące najwyższej jakości przestrzenie magazynowe i biurowe. Kompleks jest tak położony, że umożliwia dystrybucję towarów klientowi w samej stolicy, całej aglomeracji i poza nią.

„Wymagania firmy logistycznej względem powierzchni magazynowych są tak naprawdę pochodną oczekiwań obsługiwanych przez naszych klientów i wynikają przede wszystkim ze specyfiki branży samego towaru jak i kanału sprzedaży. W podpisaniu umowy najmu wspierała nas firma M4 REAL ESTATE - której profesjonalizm i szybkość pracy doceniamy” -  komentuje Jan Bartold osoba z PRO-Logis

Firma PRO-Logis działa na warszawskim Żeraniu, jako firma logistyczna, nawiązuje długofalowe i owocne partnerstwa. Tworzy indywidualne pakiety usług logistycznych oraz magazynowych. Dzięki zachowaniu światowych standardów oraz zupełnie klarownego łańcucha dostaw, firma jest absolutnym pionierem usług logistycznych.

„Nasz klient firma PRO-Logis poszukiwała nowoczesnego parku magazynowego położonego blisko Warszawy. W procesie wyboru odpowiedniego miejsca, szczególną uwagę przywiązywaliśmy do dogodnych możliwości manewrowania i parkowania przy parku, jak i samej lokalizacji. Cieszę się, że udało się nam zaspokoić wszelkie potrzeby logistyczne naszego klienta” - komentuje Monika Duda, Partner, Head of Industrial and Logistics Agency CEE, M4 REAL ESTATE.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

CAT LC wynajmuje powierzchnię magazynową pod Warszawą
Hillwood kończy pierwszy etap budowy w Częstochowie
Greencarrier oddział Szczecin przeniósł się do nowej lokalizacji
K+N będzie dystrybuował szwajcarskie buty do biegania
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Rynek nieruchomości logistycznych w obliczu epidemii COVID-19
6 000 metrów kwadratowych dla nowego klienta
14 000 metrów kwadratowych w Park Budapest-Harbor
FIEGE wynajmuje kolejny budynek w Budapeszcie
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA