2019-09-24 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Przenieś swój biznes do Parzniewa

Od stycznia 2019 roku firma CAT LC Polska udostępniła do wynajmu 7,5 tys. m kw. powierzchni magazynowej zlokalizowanej w Parzniewie koło Pruszkowa.
Obiekt zlokalizowany jest nieopodal Warszawy dzięki czemu od najbliższej stacji kolejowej oraz Autostrady A2 łączącej stolicę Polski z Berlinem jest oddalony zaledwie 3 km. Z kolei do lotniska Fryderyka Chopina w Warszawie jest około 25 km. Taka lokalizacja pozwala na sprawne prowadzenie operacji logistycznych nie tylko w skali krajowej, ale i również międzynarodowej.

Magazyn CAT LC jest obiektem klasy A podzielonym na część socjalną i użytkową, w którym dostępnych jest 8 doków przeładunkowych z kołnierzami wyposażonych w hydrauliczna platformy. Znajdują się w nim również bramy drive-in, które pozwalają na wjazd do wnętrza magazynu samochodem dostawczym, a także na łatwą komunikację wózków widłowych pomiędzy placem manewrowym a magazynem. Z zakresie ochrony przeciwpożarowej budynek zaprojektowano w klasie odporności E, z instalacją tryskaczową ESFR.

Zastosowane rozwiązania energooszczędne ułatwiają kontrolowanie temperatury i dostosowywanie jej do warunków zewnętrznych. Ponadto oświetlenie LED (300 i 150 lux odpowiednio w strefie przeładunkowej i magazynowej) ułatwia redukcję kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej, co pozytywnie wpływa na budżet firmy, ale i również stan środowiska naturalnego. Budynek zlokalizowany w Parzniewie jest – jak podaje operator – możliwy do wynajęcia od 10 gr za m3/dzień. Więcej informacji o firmie na www.groupecat.pl.


Zobacz także

Hillwood kończy pierwszy etap budowy w Częstochowie
Greencarrier oddział Szczecin przeniósł się do nowej lokalizacji
K+N będzie dystrybuował szwajcarskie buty do biegania
Dachser otwiera dziewiąty magazyn w naszym kraju
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Hillwood: powstaje nowoczesny magazyn, prace na półmetku
Accolade inwestuje w park w Gorzowie Wielkopolskim
Na jaką automatyzację stawiają firmy z branży okiennej?
Auto ID w polskich magazynach jest na wysokim poziomie
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA