2019-09-24 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Przenieś swój biznes do Parzniewa

Od stycznia 2019 roku firma CAT LC Polska udostępniła do wynajmu 7,5 tys. m kw. powierzchni magazynowej zlokalizowanej w Parzniewie koło Pruszkowa.
Obiekt zlokalizowany jest nieopodal Warszawy dzięki czemu od najbliższej stacji kolejowej oraz Autostrady A2 łączącej stolicę Polski z Berlinem jest oddalony zaledwie 3 km. Z kolei do lotniska Fryderyka Chopina w Warszawie jest około 25 km. Taka lokalizacja pozwala na sprawne prowadzenie operacji logistycznych nie tylko w skali krajowej, ale i również międzynarodowej.

Magazyn CAT LC jest obiektem klasy A podzielonym na część socjalną i użytkową, w którym dostępnych jest 8 doków przeładunkowych z kołnierzami wyposażonych w hydrauliczna platformy. Znajdują się w nim również bramy drive-in, które pozwalają na wjazd do wnętrza magazynu samochodem dostawczym, a także na łatwą komunikację wózków widłowych pomiędzy placem manewrowym a magazynem. Z zakresie ochrony przeciwpożarowej budynek zaprojektowano w klasie odporności E, z instalacją tryskaczową ESFR.

Zastosowane rozwiązania energooszczędne ułatwiają kontrolowanie temperatury i dostosowywanie jej do warunków zewnętrznych. Ponadto oświetlenie LED (300 i 150 lux odpowiednio w strefie przeładunkowej i magazynowej) ułatwia redukcję kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej, co pozytywnie wpływa na budżet firmy, ale i również stan środowiska naturalnego. Budynek zlokalizowany w Parzniewie jest – jak podaje operator – możliwy do wynajęcia od 10 gr za m3/dzień. Więcej informacji o firmie na www.groupecat.pl.


Zobacz także

Hillwood kończy pierwszy etap budowy w Częstochowie
Greencarrier oddział Szczecin przeniósł się do nowej lokalizacji
K+N będzie dystrybuował szwajcarskie buty do biegania
Dachser otwiera dziewiąty magazyn w naszym kraju
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Colliers podsumowuje I półrocze 2019 roku ba rynku magazynowym
Rynek magazynowy w Polsce urósł o 100% w ciągu pięciu lat
Poradnik, który przybliża tajniki wynajmu magazynów
Jak osiągnąć płynne dostawy towarów bezpośrednio ze strefy magazynowej do gniazd produkcyjnych?
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA