2018-06-29 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Kuehne + Nagel otwiera CL w Bogocie

W Bogocie odbyła się inauguracja otwarcia pierwszego w regionie Centrum Logistycznego (LCC) dla Logistyki Zintegrowanej w Południowej i Centralnej Ameryce. Nowy hub Kuehne + Nagel jest kolejnym krokiem w ramach poszerzania oferty rozwiązań typu end-to-end.
Kuehne + Nagel otwiera CL w Bogocie (Żródło: K+N)

Podążając za zwiększającym się zapotrzebowaniem na logistykę zintegrowaną oraz szczupłe i napędzane popytem łańcuchy dostaw w Ameryce Południowej i Środkowej, nowe Centrum Kontroli Logistycznej zostało stworzone by gwarantować cyfrowe zarządzanie łańcuchem dostaw w dzielonym środowisku. W oparciu o analizę danych i kontynuujące usprawnianie metodologii, Centrum Kontroli w Bogocie będzie zapewniać Klientom Kuehne + Nagel szyte na miarę rozwiązania zorientowane na efektywność kosztową, optymalizację złożoności łańcucha dostaw oraz zwiększenie ich wydajności.

Strategicznie usytuowane w Bogocie oraz obsługiwane przez dedykowanych ekspertów Centrum Kontroli posiada w pełni zintegrowane z globalną siecią Centrów Kontroli Kuehne + Nagel standardy procesowe oraz rozwiązania oparte o wiodącą technologię.

Ingo Goldhammer, Prezes Kuehne + Nagel w Ameryce Południowej i Środkowej: -Ta inwestycja jest dowodem naszego zobowiązania wobec Klientów, współpracujących z nami w regionie. Nowe Centrum Kontroli przyniesie szczególną korzyść globalnym korporacjom o złożonych, międzynarodowych łańcuchach dostaw. Cieszymy się, iż możemy dalej rozwijać naszą współpracę z wiodącymi partnerami z takich rynków jak farmaceutyka, opieka zdrowotna oraz przemysł kosmetyczny, co jest możliwe dzięki zmodernizowanej infrastrukturze oraz zoptymalizowanej konfiguracji serwisów i zespołów związanych z obsługą klienta.

Tobias Jerschke, Globalny Prezes Logistyki Zintegrowanej: -Dzięki dołączeniu dziewiątego Centrum Kontroli do globalnej sieci logistyki zintegrowanej Kuehne + Nagel możemy jeszcze sprawniej wykorzystywać nasze innowacyjne rozwiązania z zakresu łańcucha dostaw, również pośród naszej rosnącej bazy Klientów w regionie Ameryki Południowej i Środkowej.


Zobacz także

Raben wita w nowej siedzibie oddziału
24,7 tys. mkw dla Żabki w parku logistycznym MLP Gliwice
524 tys. mkw magazynów zarządza grupa Seifert
Panattoni Park Warsaw West V - ukończony i sprzedany
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Trwają już nabory do nowego centrum Żabki pod Wrocławiem
SPAR uruchamia magazyn na prawie 9 tys. m kw.
Centrum dystrybucyjne pod Wrocławiem zmieniło właściciela
Palisander inwestuje 30 mln złotych w centrum dystrybucyjne
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA