Przejdź do artykułu
2016-01-25 | Wydarzenia

Do Liverpoolu polecisz z Katowic

Wizz Air ogłosił otwarcie nowego połączenia z Katowic do Liverpoolu. Nowa trasa zacznie działać od 29 marca. Loty odbywać się będą 3 razy w tygodniu.
Obok Belfastu, Bristolu, Doncaster Sheffield, Glasgow i Londynu Luton, Liverpool jest szóstym kierunkiem do Wielkiej Brytanii dostępnym obecnie w ofercie tanich połączeń Wizz Air z Katowic. Liverpool cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów dzięki swojej znanej drużynie piłkarskiej oraz zespołowi The Beatles, któremu zawdzięcza tytuł “Światowej Stolicy Popu” w Księdze Rekordów Guinnessa.  
 
Wraz z nową destynacją, WIZZ oferuje aktualnie z Katowic 27 tras do 13 krajów. Bilety na nowe połączenie do Wielkiej Brytanii dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 119 złotych*.
 
NOWE POŁĄCZENIE Z KATOWIC:
 
Kierunek Dni Data rozpoczęcia Ceny od*
Liverpool wtorek, czwartek, sobota 29 marca 2016 PLN 119*
 
Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: - Jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejny atrakcyjny kierunek z Polski. Nasi pasażerowie mają możliwość za niską cenę skorzystać ze znakomitych usług na pokładzie Wizz Air i wybrać się w podróż do Liverpoolu. Jesteśmy przekonani, że nasza najnowsza propozycja będzie cieszyć się tak dużą popularnością jak pozostałe 26 tras w naszej katowickiej siatce połączeń. Zachęcamy naszych pasażerów do rezerwacji tanich biletów na wizzair.com!
 
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Wizz Air z bazą na lotnisku Marco Polo
Węgierska linia lotnicza szuka pracowników
Wizz Air rozszerza siatkę połączeń z Polski
Wizz Air odebrał pierwszego z 267 Airbusów A320neo

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów