Przejdź do artykułu
2023-08-30 | Wydarzenia

XX Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

2-3 października 2023 r.

Arche Hotel Krakowska, Warszawa

Już po raz 20. zapraszamy do udziału w Forum Polskich Menedżerów Logistyki Polska Logistyka – jednym z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym.

Forum już na stałe wpisało się w kalendarz branżowy, a każda kolejna edycja gromadzi coraz większe grono słuchaczy, co jest dowodem Państwa zaufania i wysokiej oceny jego zawartości merytorycznej.

Wyzwania, trudności, rozwiązania, tendencje – to cztery słowa, które najlepiej opisują tematykę, która będzie poruszana podczas tegorocznego wydarzenia. Logistyka to dziedzina, która jest niezwykle dynamiczna i wymaga ciągłego dostosowywania się do zmieniających się trendów i potrzeb rynku.

Wyzwania, które stoją przed menedżerami logistyki, są coraz większe i bardziej skomplikowane. Rozwój technologii, globalizacja, zmieniające się preferencje klientów, dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe – to tylko niektóre z bolączek, z którymi muszą zmagać się dzisiaj specjaliści z branży.

Jednakże, nie ma powodów do pesymizmu. W trakcie Forum Polskich Menedżerów Logistyki "Polska Logistyka" omówimy wiele rozwiązań, które pozwolą na skuteczne przeciwdziałanie wyzwaniom oraz wykorzystanie szans, jakie stwarzają zmieniające się trendy w branży.

Poznamy najlepsze praktyki, a także zapoznamy się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, które pomogą w usprawnieniu procesów logistycznych.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które już od 20 lat jest jednym z najważniejszych forum dla specjalistów z dziedziny logistyki.

Szczegółowe informacje: https://bit.ly/3Kw29kf


Zobacz także

Konferencja TOP automotive wraca 13-15 września!
Performance Lab od Mondi pozwala testować opakowania
Firmy szukają alternatywnych łańcuchów dostaw z Chin
24 Renault Megane E-Tech we flocie służbowej GLS
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów