Przejdź do artykułu
2021-08-04 | Wydarzenia

Targi Taropak już w październiku

Odliczanie do długo wyczekiwanego święta branży opakowań rozpoczęło się na dobre. Już w dniach 4-6 października 2021 r., pod dachem Międzynarodowych Targów Poznańskich, spotkają się przedstawiciele branży opakowań. Konstruktywna wymiana doświadczeń, nowości technologiczne i premierowe prezentacje rozwiązań przyszłości dedykowanych branżom takim jak m.in.: kosmetyka, farmacja, meblarstwo, motoryzacja, ogrodnictwo czy przemysł spożywczy to tylko część zakresu jaki obejmuje Taropak 2021.
FOTO Taropak zapowiedź 2021 1
 

Kolejna edycja Targów Taropak to wydarzenie skupiające uwagę na rosnącej roli automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Nieodłącznymi elementami pojawiającymi się podczas spotkania jest technologia związana z produkcją opakowań i etykietowaniem oraz magazynowaniem i co-packingiem. Organizatorzy położyli szczególny nacisk także na wątek tak istotnego w obecnych czasach rozwoju branży e-commerce oraz roli eko-opakowań, jako wyzwań przyszłości.

Hybrydowa formuła

FOTO Taropak zapowiedź 2021 2

Taropak 2021 odbędzie się w formie hybrydowej – online, z wykorzystaniem dedykowanej Internetowej Platformy Spotkań, która umożliwi kontakty z potencjalnymi partnerami z całego świata i zdobycie nowych rynków zbytu, oraz stacjonarnie – w formie tradycyjnej, pozwalającej na optymalną prezentację produktów, rozwiązań czy wymianę informacji w postaci spotkań na żywo. Platforma umożliwiająca udział w Targach Taropak online, oprócz oczywistych korzyści wynikających ze swobodnego budowania relacji biznesowych niezależnie od lokalizacji, posiada także możliwości katalogowania produktów i łatwego, intuicyjnego dostępu do treści prezentowanych podczas wydarzenia (przed jego rozpoczęciem oraz po nim). Hybrydowość wydarzenia i podwójne możliwości wynikające z kilku wariantów, w których uczestnicy, zależnie od preferencji, mogą wziąć udział w wydarzeniu, pozwalają na nawiązywanie relacji biznesowych (także na płaszczyźnie międzynarodowej) bez konieczności podróży.

Taropak i Polagra

Tegoroczna edycja Targów Taropak odbędzie się w dniach 4-6 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w doborowym towarzystwie Targów Polagra. Wspólna data dla obu wydarzeń, sprzyja merytorycznej wymianie doświadczeń i wsłuchiwaniu się w potrzeby branż tak ściśle ze sobą współdziałających. Uczestnicy wydarzenia mają możliwość swobodnego zwiedzania ekspozycji zarówno Targów Polagra, jak i Taropak.

Wiedza i doświadczenie

FOTO Taropak zapowiedź 2021 3

Targi to nie tylko rozmowy biznesowe, nawiązywanie trwałych kontaktów czy poznawanie trendów i nowości rynkowych. Jest to również doskonały czas i miejsce do poszerzania wiedzy, czy poznawania nowych regulacji dotyczących branży. Nie inaczej będzie i w tym roku. Szczególnie istotnym wydarzeniem towarzyszącym Targom Taropak 2021 będzie druga już edycja Konferencji E-commerce, która stanowi idealną okazję do spotkania z ekspertami z dziedziny e-handlu, opakowań w e-commerce, logistyce i magazynowaniu, a także zagadnieniom z zakresu marketingu i sprzedaży. Program konferencji wciąż jest otwarty. Masz ciekawe doświadczenia? Chcesz podzielić się rozwiązaniami sprzyjającymi rozwojowi branży? A może szukasz przestrzeni, by zrealizować panel dyskusyjny pozwalający na zwiększenie świadomości w istotnym dla Ciebie temacie? Zgłoś się do nas i stań się częścią Konferencji E-commerce!

Dowiedz się więcej na www.taropak.pl.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Ruszyła budowa Panattoni Park Błonie III
78. Tour de Pologne przyciągnęło kolejnego sponsora
Powodzie paraliżują łańcuchy dostaw
Wydatki w sektorze IT wzrosną o blisko 9%
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Packaging Innovations dowodem na restart branży

TransLogistica Poland

Targi TransLogistica Poland to wiodące wydarzenie dla firm korzystających i poszukujących usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tj. załadowców i właścicieli ładunków, czyli producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po dłuższej przerwie wracamy z kolejną edycją najważniejszych targów TSL w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Zainteresowanie jest ogromne. Widać, że branża tęskni za tradycyjnym spotkaniem, uściśniętymi dłońmi, złocistym napojem z pianką lub kawą wypitą z klientem. Stoiska rezerwują zarówno nasi wieloletni wystawcy, przekonani do biznesowej formuły i jakości targów, jak i nowe firmy. Zachęcamy również do udziału w 3 edycji jedynych w Polsce targów pracy branży TSL, które co roku wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród wystawców i odwiedzających, poszukujących możliwości zatrudnienia i rozwoju w branży – podsumowuje Paweł Konowałek, dyrektor targów TransLogistica Poland.

TransLogistica2019 470

Od 3 do 5 listopada 2021 r. w EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, armatorzy, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, myjni samochodowych, a także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń i finansów. Tradycyjnie odbędzie się również VI edycja prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL.

3-5 listopada 2021, EXPO XXI Warszawa - targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń dedykowanych branży TSL!

Więcej informacji na stronie: www.translogistica.pl
Początek listopada należy do targów Translogistica
Panattoni wynajął 38 000 mkw. powierzchni w Tychach
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA