2019-01-31 | Wydarzenia

Automatyczne systemy magazynowe firmy Baumalog na targach WinDoor-tech

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach WinDoor-tech w Poznaniu w dniach 12-15.02.2019. Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać z naszymi inżynierami o szczegółach konstrukcyjnych i parametrach technicznych oferowanych przez Baumalog automatycznych systemów magazynowania.

Na targach zaprezentujemy stację załadunkowo-rozładunkową wraz z półką do składowania profili o długości 6 m. Specjaliści z firmy Baumalog doradzą również w kontekście efektywnego zastosowania automatycznych systemów magazynowania w produkcji czy dystrybucji z zastosowaniem automatycznych regałów MonoTower i TwinTower oraz układnicy magazynowej.

Baumalog Sp. z o.o. to polska firma inżynierska, konstruującą oraz wytwarzającą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w licznych gałęziach przemysłu. Z jej rozwiązań korzystają zarówno klienci z Polski, jak i z wielu krajów Europy (m.in. Danii, Francji, Holandii, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch). Baumalog jest również autoryzowanym dealerem włoskiej firmy Modula – producenta automatycznych regałów windowych Modula.


Zobacz także

"Logistyczne wywiady"- 16 kreatywnych rozmów
Czy ekologiczne opakowania są przyszłością dla branży gastronomicznej?
Jak przygotować i wdrożyć zmianę layout w hali?
Konferencja Specjalistów Logistyki pod patronatem logistyczny.com
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Odwiedź stoisko firmy Baumalog na Targach ITM w Poznaniu
Baumalog zaprezentował regał automatyczny MonoTower
Zobacz, co zaprezentuje Baumalog na targach ITM!
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA