2018-11-20 | Wydarzenia

Targi EuroBLECH w Hanowerze [VIDEO]

Prezentacja regału automatycznego MonoTower, który umożliwia składowanie elementów dłużycowych (np. prętów, profili czy rur) oraz arkuszy blach, płyt, laminatów, jak również palet i wielu innych artykułów o dużych masach i wymiarach - to główny cel wizyty firmy Baumalog na XXV Międzynarodowych Targach Technologii Obróbki Blach EuroBLECH.
W trakcie wystawy zainteresowani klienci mogli porozmawiać o ofercie z przedstawicielami firmy, w tym również z konstruktorami o szczegółach rozwiązań konstrukcyjnych i zakresie parametrów technicznych budowanych przez Baumalog rozwiązań.

W ramach targów, we współpracy z firmą Power-Tech, przedstawiono zestaw składający się z regału automatycznego MonoTower połączonego z wycinarką laserową Eagle i systemem załadunkowo – rozładunkowym CraneMaster.

System MonoTower składa się z jednej kolumny składowania oraz jednej kolumny transportowej w której porusza się winda. Jej zadaniem jest przemieszczanie półek ze stacji załadowczej oraz transport półek z kolumny składowania do stacji załadowczej. Regał automatyczny MonoTower umożliwia składowanie dużej ilości materiałów na małej powierzchni oraz wykorzystanie dostępnej wysokości hali wraz zapewnieniem szybkiego i łatwego dostępu do składowanych artykułów. Więcej informacji na temat MonoTower jest dostępnych na stronie: www.baumalog.pl.

 


Zobacz także

VI Konferencja Użytkowników GE Digital już za nami
O tym, jak wygląda przygotowanie Packaging Innovations mówi Katarzyna Banach-Kowalenko
Właśnie wystartował pierwszy etap Olimpiady Logistycznej
Największa konferencja zakupowa w Polsce za nami!
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Odwiedź stoisko firmy Baumalog na Targach ITM w Poznaniu
Baumalog zaprezentuje w Poznaniu swoje produkty
Zobacz, co zaprezentuje Baumalog na targach ITM!
Angela Merkel odwiedziła stoisko Lenze na Targach Hanowerskich
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA