Przejdź do artykułu
2022-06-20 | Głos z rynku

UTA Edenred wprowadza na rynek UTA EasyFuel®

UTA Edenred, dostawca usług w zakresie mobilności w Europie, oraz spółka Edenred wprowadziły dzisiaj na rynek UTA EasyFuel®, cyfrową kartę paliwową obsługiwaną przez smartfony, która umożliwia szybkie, bezpieczne i wygodne transakcje tankowania. Aplikacja UTA EasyFuel umożliwia kierowcom przetwarzanie płatności za paliwo bezpośrednio przy pompie, w czasie rzeczywistym, zgodnie z przepisami o ochronie danych.

Korzystanie z cyfrowej karty paliwowej nie tylko wyeliminuje konieczność stania w kolejce przed kasą, ale też będzie zapobiegać oszustwom (zwłaszcza kradzieżom i nieuprawnionym wykorzystywaniem danych z kart) oraz da kierownikom flot możliwość większej kontroli nad ilością paliwa wlewanego do baków ich pojazdów. Nowe rozwiązanie UTA Edenred zawiera technologię CarPay-Diem, europejskiego lidera w obsłudze płatności mobilnych.

Rozwiązanie UTA EasyFuel będzie początkowo dostępne w obszarze DACH – za pośrednictwem jednej z największych sieci płatności mobilnych regionu – do końca pierwszej połowy 2022 roku. A potem do końca roku zostanie stopniowo wprowadzona na kolejne rynki europejskie. Aplikacja jest dostępna na urządzenia iOS, Android i Huawei i można ją pobierać za darmo w sklepach obsługiwanych przez te systemy.

Lukas Schneider, dyrektor ds. współpracy strategicznej w UTA Edenred, mówi – Wprowadzenie rozwiązania UTA EasyFuel jest znaczącym krokiem na naszej drodze stawania się platformą cyfrową spełniająca wszystkie potrzeby naszych klientów w zakresie mobilności.

Zastępując fizyczne karty paliwowe kartami całkowicie cyfrowymi, UTA Edenred wprowadza tankowanie w cyfrową erę. Jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa klienci domagali się bezkontaktowego przetwarzania płatności za paliwo przy pompach, co wyeliminowałoby konieczność czekania w kolejce przed kasą.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Żabka rekrutuje pracowników do magazynu w Radzyminie
PROFIX laureatem plebiscytu Best Managed Companies
Jak poradzić sobie z najpoważniejszym kryzysem?
Lokalizator Tive Solo 5G ratuje cenne ładunki
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

UTA rozszerza zakres usług dla pojazdów elektrycznych
Kolejne stacje tankowania LNG w sieci UTA
UTA poszerza obszar działania urządzenia UTA One
Uniwersalny system poboru opłat z DKV

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów