Przejdź do artykułu
2022-02-08 | Głos z rynku

Natalie Dunleavy dołącza do Clark

Z dniem 1 stycznia 2022 roku Natalie Dunleavy objęła stanowisko Regionalnego Menadżera Sprzedaży odpowiedzialnego za wsparcie i koordynację wszystkich działań sprzedażowych Clark Europe w Wielkiej Brytanii i Republice Irlandii.
Natalie Dunleavy dołącza do Clark (Żródło: CLARK Europe GmbH )
Jako Regionalny Menadżer Sprzedaży, Natalie Dunleavy nadzoruje wszystkie działania sprzedażowe Clark Europe w Wielkiej Brytanii i Irlandii
 

Natalie Dunleavy ma już za sobą 15 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Sprzedaży w sieci dealerskiej Clark w Wielkiej Brytanii u dealera Clark – Knightsbridge Mechanical Handling Ltd. Ta rola zapewniła jej dogłębną znajomość firmy Clark oraz asortymentu produktów Clark. Do jej obowiązków w Knightsbridge należała opieka nad kluczowymi klientami w zakresie sprzedaży i wynajmu, jak również przygotowywanie ofert na zarządzanie flotą wynajmu. W Clark Europe zastępuje Kevina Timsa, który przechodzi na zasłużoną emeryturę z powodu wieku.

– W ciągu najbliższych kilku lat zamierzam wykorzystać sukces naszych dealerów i rozszerzyć istniejącą sieć dealerską Clark – wyjaśnia Natalie Dunleavy. – Dzęki temu będziemy mogli nadal napędzać sprzedaż produktów Clark i zwiększać udział w rynku po Brexicie.

– Jesteśmy zachwyceni, że możemy powitać panią Dunleavy na pokładzie organizacji Clark i życzymy jej wszelkich sukcesów w rozwijaniu i planowaniu oraz koordynowaniu działań sprzedażowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii  powiedział Rolf Eiten, Prezes i Dyrektor Generalny Clark Europe. Jako Regionalny Menadżer Sprzedaży, Natalie Dunleavy podlega bezpośrednio Stefanowi Budweitowi, Dyrektorowi Sprzedaży i Marketingu w Clark Europe.


Zobacz także

Wręczono nagrody konkursu Lider Polskiego Biznesu 2020
Edycja V Logistycznych Wywiadów już dostępna!
Smurfit Kappa doceniona w międzynarodowym konkursie
cargo-partner obsłuży kolejne połączenie do USA
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Zgoda na przejęcie Clipper przez GXO
Clark rozszerzył serię wózków do trudnych zastosowań
Clark rozbudowuje sieci sprzedaży w Niemczech
Rumaillah Motors nowym partnerem Clark

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów