Przejdź do artykułu
2022-02-04 | Głos z rynku

Trans Polonia "Liderem Polskiego Biznesu"

29.01.2022 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie „Lider Polskiego Biznesu 2020”. Trans Polonia po raz ósmy uhonorowana została Diamentem do Statuetki Lidera, którą zdobyła w 2013 roku.

Nagrodę odebrał Pan Prezes – Dariusz Cegielski – Biorąc pod uwagę wyjątkowość tego okresu, jesteśmy bardzo dumni z osiągniętych wyników. Czynniki niezmiennie warunkujące stabilność i konsekwentny rozwój Grupy to współpraca z przemysłem petrochemicznym, mniej wrażliwym na ewentualne krótkotrwałe spowolnienie ekonomiczne, wysoka specjalizacja i sprawność operacyjna, a także dbałość o relacje i zróżnicowane portfolio klientów.

Konkurs Lider Polskiego Biznesu od lat organizowany jest przez Business Centre Club. Jeden z jego głównych celów to wyróżnienie przedsiębiorstw, które osiągają najlepsze wyniki ekonomiczne, cechują się respektowaniem zasad etyki prowadzenia biznesu oraz angażują się w rozwój gospodarczy kraju. Ocenie podlega także prowadzenie przez firmę działalności społecznej i charytatywnej.

Zgodnie z zasadami, firmy, które uzyskały tytuł Lidera Polskiego Biznesu w jednej z poprzednich edycji konkursu, w kolejnych latach mogą ubiegać się o przyznanie Diamentu do Złotej Statuetki. Zostają ją nagrodzone przedsiębiorstwa, które utrzymały lub umocniły swoje działanie na rynku.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

7 lutego startuje konferencja 3DEXPERIENCE World 2022
PEKAES pozytywnie zaczyna nowy rok
MSS Poland wynajęła 3500 m kw. powierzchni w Sosnowcu
Edycja V Logistycznych Wywiadów już dostępna!
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

SAF ogranicza wpływ transportu lotniczego na środowisko
„Zobacz jak podróżuje Twoja paczka Lay’s”
Czym są kary umowne w transporcie drogowym?
Zrównoważona flota DPD Polska obsłużyła 5+ mln paczek

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów