2019-11-14 | Głos z rynku

Rusak przeprowadził się na Annopol

Nowa lokalizacja Zarządu mieści się teraz przy ul. Odlewniczej 6 w Warszawie, na terenie Parku logistycznego City Logistics Warsaw II na Annopolu.

„Jest mi niezmiernie miło poinformować, zarówno naszych obecnych jak i potencjalnych klientów o otwarciu nowej siedziby Zarządu Grupy Rusak. Motywacją do zmiany lokalizacji naszego biura było przede wszystkim to, że z uwagi na stale rosnącą liczbę klientów warszawskie biuro bardzo się rozrosło. Doskonała lokalizacja nowej siedziby i sąsiedztwo uruchomionego przez nas w marcu tego roku nowego składu podatkowego, celnego oraz magazynu krajowego przy ul. Odlewniczej 6, ostatecznie potwierdziły słuszność tej decyzji”- powiedział Tomasz Rusak, prezes Zarządu Rusak Business Services.

Nowa przyjazna przestrzen biurowa

Nowe biuro liczy blisko 600 m2. Na dwóch piętrach powstała przyjazna powierzchnia biurowa, z nowoczesną recepcją wraz z komfortową poczekalnią dla klientów. Sala konferencyjna oraz zaplecze biurowe kompleksu magazynowego dostosowane do potrzeb i kultury organizacyjnej firmy Rusak powstało na parterze. Pierwsze piętro biura przeznaczone jest na wygodne i funkcjonalne pokoje dla poszczególnych działów agencji: Administracji, Centrum Usług Celnych, Doradztwa Celnego, Księgowości, Marketingu, Sprzedaży oraz Zarządu. Na pierwszym piętrze powstały także pomieszczenia socjalne, przestrzeń relaksacyjna oraz wspólna powierzchnia konferencyjno-dyskusyjna dla blisko 30 pracowników biura oraz gości.

Odpowiedź Grupy Rusak na niedostatek składów celnych i podatkowych na polskim rynku

Do dyspozycji klientów firmy Rusak na terenie Parku Logistycznego City Logistics Warsaw II jest także blisko 3000 m2 przestrzeni magazynowej, gwarantującej około 4000 miejsc paletowych. Powierzchnia magazynowa wyposażona jest w najnowocześniejszy dostępny na rynku software do obsługi magazynów WMS firmy Mantis oraz najnowszej generacji sprzęt w postaci wózków widłowych firmy Still oraz systemu regałów marki Mecalux. „Oferta obsługi magazynowej skierowana jest przede wszystkim do importerów dostrzegających korzyści z zawieszenia opłat celno-podatkowych i dystrybutorów towarów akcyzowych. Doskonała lokalizacja naszego nowego biura i kompleksu magazynowego w pobliżu trasy S8, z dogodnym dojazdem do centrum stolicy oraz warszawskiego portu lotniczego pozwoli importerom, dystrybutorom oraz firmowm e-commerce, na szybką i sparwną dystrybucję towarów na Polskę centralną”- mówi Tomasz Rusak

Warszawskie biuro Zarządu Grupy Rusak oraz magazyn są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.


Zobacz także

Z początkiem grudnia w Czechach zacznie obowiązywać nowy system opłat drogowych
ASTOR otwiera centrum robotyzacji w Krakowie
ID Logistics utrzymuje wysokie tempo wzrostu w III kwartale 2019
Seifert Logistics zatrudnia obecnie już ponad 2000 pracowników
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Aspekty celne dostaw towarów dla wojsk NATO
Te same produkty dwie różne stawki VAT. Jak to możliwe?
Import alkoholu może być problematycznym procesem
Sporządzenie deklaracji o pochodzeniu towarów może być bardzo problematycznym procederem
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA