Przejdź do artykułu
2019-09-11 | Głos z rynku

ASMET i blisko 60 tys. pojemników

Georg Utz - producent systemów logistycznych z tworzywa sztucznego do wielokrotnego wykorzystania dla logistyki i przemysłu dostarczy 56 800 pojemników do nowej inwestycji firmy ASMET – jednego z największych polskich producentów śrub oraz dostawcy elementów złącznych do budowy maszyn i urządzeń dla budownictwa, energetyki, petrochemii, rolnictwa oraz motoryzacji.
Nowoczesne, wyposażone w zaawansowaną automatykę centrum logistyczne, zlokalizowane jest w miejscowości Moszna-Parcela, niedaleko Warszawy. Pojemniki Utz będą przeznaczone do magazynowania i transportu wewnętrznego 40 tys. pozycji asortymentowych firmy ASMET oraz 50 tys. produktów dostępnych na zamówienie.

W pełni zautomatyzowany magazyn firmy ASMET bazuje na systemie Shuttle. W jego centrum pracują pojemniki EUROTEC, które dzięki nowoczesnej konstrukcji doskonale współpracują z automatyką magazynową. Utz dostarczył pojemniki EUROTEC w kolorze szarym, o wymiarach 600x400 mm i wysokości 220 mm, w wersji z podwójnym, pełnym dnem oraz otworami odpływowymi. Kontenery zostały dodatkowo wyposażone w kody kreskowe naniesione metodą IML, które umożliwią zarządzanie systemem dystrybucji i pełną kontrolę obiegu opakowań.

"Zarządzanie tak rozbudowaną gamą produktów i zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów pociąga za sobą konieczność posiadania sprawnej logistyki, a w tym przypadku automatyzacja jest wyborem koniecznym i słusznym. Bardzo nas cieszy, że rozwiązania Utz do intralogistyki będą częścią tego procesu. Życzymy firmie ASMET dalszego wzrostu i rozwoju na globalnym rynku" – powiedział Wojciech Bytner, dyrektor generalny Georg Utz.  

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

KRONE testuje naczepy dla farmacji
WSL skutecznie łączy studentów ze światem logistyki
Samojezdny pojazd będzie testowany m.in na autostradzie A4
Milenialsi przyszłością dla e-commerce
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Zrównoważony rozwój filozofią działania Georg Utz
Co dzieli składowanie a magazynowanie?
Grupa Utz i GS1 przedstawiają nową serię pojemników
EV Fleet opracowało inteligentny pojazd dostawczy

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów