2019-09-11 | Głos z rynku

ASMET i blisko 60 tys. pojemników

Georg Utz - producent systemów logistycznych z tworzywa sztucznego do wielokrotnego wykorzystania dla logistyki i przemysłu dostarczy 56 800 pojemników do nowej inwestycji firmy ASMET – jednego z największych polskich producentów śrub oraz dostawcy elementów złącznych do budowy maszyn i urządzeń dla budownictwa, energetyki, petrochemii, rolnictwa oraz motoryzacji.
Nowoczesne, wyposażone w zaawansowaną automatykę centrum logistyczne, zlokalizowane jest w miejscowości Moszna-Parcela, niedaleko Warszawy. Pojemniki Utz będą przeznaczone do magazynowania i transportu wewnętrznego 40 tys. pozycji asortymentowych firmy ASMET oraz 50 tys. produktów dostępnych na zamówienie.

W pełni zautomatyzowany magazyn firmy ASMET bazuje na systemie Shuttle. W jego centrum pracują pojemniki EUROTEC, które dzięki nowoczesnej konstrukcji doskonale współpracują z automatyką magazynową. Utz dostarczył pojemniki EUROTEC w kolorze szarym, o wymiarach 600x400 mm i wysokości 220 mm, w wersji z podwójnym, pełnym dnem oraz otworami odpływowymi. Kontenery zostały dodatkowo wyposażone w kody kreskowe naniesione metodą IML, które umożliwią zarządzanie systemem dystrybucji i pełną kontrolę obiegu opakowań.

"Zarządzanie tak rozbudowaną gamą produktów i zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów pociąga za sobą konieczność posiadania sprawnej logistyki, a w tym przypadku automatyzacja jest wyborem koniecznym i słusznym. Bardzo nas cieszy, że rozwiązania Utz do intralogistyki będą częścią tego procesu. Życzymy firmie ASMET dalszego wzrostu i rozwoju na globalnym rynku" – powiedział Wojciech Bytner, dyrektor generalny Georg Utz.  

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

KRONE testuje naczepy dla farmacji
WSL skutecznie łączy studentów ze światem logistyki
Samojezdny pojazd będzie testowany m.in na autostradzie A4
Milenialsi przyszłością dla e-commerce
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Coraz więcej firm skłania się ku ekologicznym rozwiązaniom
Szmaragdowy jubileusz pojemnika RAKO
55. urodziny pojemnika RAKO od Georg Utz
Nowy system pojemników ECOBIN od Georg Utz
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA