2019-08-09 | Głos z rynku

QSL pomoże zrobić burgery

Firma QSL Polska, należąca do międzynarodowej grupy logistycznej Meyer QSL, zapewnia usługi zarządzania łańcuchem dostaw dla sieci restauracji MAX Premium Burgers. Firmy rozpoczęły współpracę we wrześniu 2016 r., w momencie rozpoczęcia działalności MAX Premium Burgers w Polsce i rozwijają ją wraz z ekspansją sieci w Polsce.

MAX to szwedzka sieć gastronomiczna, założona w 1968 r., serwująca burgery z najwyższej jakości produktów, która zatrudnia ok. 5500 pracowników w ponad 140 restauracjach na terenie Szwecji, Norwegii, Danii, Egiptu oraz Polski. Za kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw dla restauracji MAX Premium Burgers w Polsce odpowiada operator logistyczny QSL Polska, należący do międzynarodowej grupy Mayer QSL, specjalizujący się w transporcie i magazynowaniu towarów dla gastronomii.

„Logistyka żywności opiera się w naszej firmie na kilku zasadach, których przestrzegamy każdego dnia. Te zasady to: wysoka jakość i świeżość produktów, przestrzeganie procedur bezpieczeństwa, szybkie usługi magazynowania i transportu. To dzięki nim klienci, których obsługujemy, mogą skupić się na swoich kluczowych celach i działaniach biznesowych. Cieszymy się, że sieć MAX Premium Burgers doceniła nasze podejście i zdecydowała się powierzyć nam obsługę logistyczną. W operacje dla MAX Premium Burgers zaangażowane są wszystkie nasze magazyny, z których naszą flotą dostarczamy do restauracji klienta produkty spożywcze, opakowania i środki czystości” – komentuje współpracę Agnieszka Sałek, dyrektor handlowy QSL Polska.

Zespół QSL Polska obsługuje obecnie pięć restauracji MAX Premium Burgers – we Wrocławiu, Gdańsku, Świętochłowicach, Warszawie oraz restaurację w Poznaniu, która zostanie otwarta 14 sierpnia br. Docelowo współpraca obejmie także punkty powstające oraz planowane.

„Jako szwedzka firma zdajemy sobie sprawę z siły, jaką daje praca zespołowa, dlatego zawsze staramy się szukać doświadczonych, działających lokalnie kontrahentów. Podejmowanie współpracy z takimi podmiotami pomaga MAX Premium Burgers poszerzać know-how oraz dawać podobną możliwość swoim partnerom. Dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą QSL Polska, która jako część znanej, międzynarodowej Grupy Meyer Quick Service Logistics, wspiera nasz łańcuch logistyczny. Dzięki nim, do naszych restauracji trafiają zawsze na czas najlepszej jakości składniki, z których następnie przygotowujemy nasze niepowtarzalne menu. Równie ważne jest dla nas odpowiedzialne podejście i szacunek dla środowiska naturalnego, dlatego zawsze staramy się wybierać partnerów, którym bliskie są te same wartości. Dzięki firmom takim jak QSL możemy się rozwijać, mając pewność, że do gości naszych restauracji trafia produkt najwyższej jakości” – powiedział Jerzy Jakubiak, Country Manager Max Premium Burgers w Polsce.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Myto w Niemczech a pojazdy na gaz: kto nie płaci?
ABB zaprezentowała bezemisyjną, elektryczną ciężarówkę
VGL zdradza szczegóły gdyńskiego Ironmana
Inelo zrealizuje projekt dla szwedzkiego rządu
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Komentarz eksperta QSL Polska Rafała Strzałkowskiego w związku z pandemią Covid-19 w Polsce
QSL i transport żywności w wysokich temperaturach
Restauratorzy częściej wybierają firmy logistyczne
Rośnie zapotrzebowanie na magazynierów i kierowców
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA