2019-03-27 | Głos z rynku

Pierwsza zmiana po ponad dwóch dekadach

Z początkiem lutego firma Diesel Truck Sp. z o.o. – po ponad dwudziestu latach – zmieniła swoją nazwę. Nowa nazwa EWT Automotive Polska Sp. z o.o. ma nawiązywać do kompleksowej oferty dla całej gamy pojazdów.
Diesel Truck jest od ponad dziesięciu lat jednym z liderów sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych oraz dostawczych Mercedes-Benz w Polsce. Firma rozwija się dynamicznie. Po uruchomieniu w 2011 roku Truck&Trailer Center, kompleksowego obiektu w Strykowie, otwiera swój kolejny oddział w Płocku z ofertą serwisowania samochodów ciężarowych i naczep. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych, w tym z ofertą skierowaną do klientów z segmentu samochodów osobowych Mercedes-Benz.

EWT Automotive Polska Sp. z o.o. wraz z EWT Truck&Trailer Polska Sp. z o.o. i Truck&Trailer Store Polska Sp. z o.o. stanowi grupę EWT oferującą klientom szeroki wachlarz usług skierowanych do samochodów ciężarowych i dostawczych Mercedes-Benz oraz naczep Schmitz Cargobull.

Zmiana dotyczy tylko nazwy firmy – wszystkie pozostałe dane, w tym również NIP, KRS, numery kont bankowych, numery telefonów i adres pozostają bez zmian.

Zobacz także

Coraz więcej Polaków kupuje produkty spożywcze w Internecie
Następują zmiany w handlu międzynarodowym
Terminal kontenerowy w Gdańsku w polskich rękach
VGL Group uznana po raz trzeci za lidera HR
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Mercedes-Benz ułatwia dostęp do części
Vito - dystrybucyjne auto do logistyki śródmiejskiej
Cotygodniowy przegląd nowinek z branży motoryzacyjnej
DB Schenker pomaga Mercedes-AMG Petronas Motorsport
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA