Przejdź do artykułu
2019-03-13 | Głos z rynku

VGL Group logistycznym "Liderem HR 2019"

Po raz trzeci VGL Group została uznana za „Lidera HR” w ogólnopolskim programie z obszaru human resources „ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA”.
VGL Group logistycznym "Liderem HR 2019" (Żródło: VGL Group)
Nagroda przyznawana w wyżej wymienionym konkursie przyznawana jest przedsiębiorcom, którzy w swojej działalności upowszechniają i propagują właściwe wzorce, modele i strategie działań w zakresie polityki personalnej.

Organizatorzy wybierając nagrodzonych analizowali aspekty działalności z obszaru human resources tj.: możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowników, system motywacyjny, społeczna odpowiedzialność biznesu, dynamika rozwoju kadry, reputacja podmiotu gospodarczego, przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP.

„Nagroda „Lidera HR 2019” stanowi potwierdzenie, że obrany przez nas kierunek działań HR w roli odpowiedzialnego pracodawcy jest właściwy. Od lat budujemy pozycję VGL Group jako miejsca przyjaznego pracownikom. Mimo dynamicznego rozwoju firmy i stałego wzrostu zatrudnienia utrzymujemy swoją pozycję i stale dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać się w tym zakresie. Wdrożyliśmy programy mające na celu angażowanie pracowników w codzienne funkcjonowanie firmy, wspólne świętowanie ważnych dni i uroczystości, rozwijamy ich pasje i umiejętności. Wszystko po to, by móc rozwijać naszą kadrę i utrzymywać pozycję ekspertów logistyki zatrudniając najlepszych” – podsumowuje Katarzyna Jankowska, HR Director VGL Group.Z każdym rokiem VGL Group kładzie coraz większy nacisk na szkolenia. Jak te działania procentują i jak odbierane są przez pracowników?

„Satysfakcję ze zrealizowanych szkoleń, tak jak z innych obszarów, badamy poprzez cykliczne ankiety. Z roku na rok widzimy coraz lepsze rezultaty” – ocenia Katarzyna Jankowska „W przypadku szkoleń apetyt rośnie w miarę jedzenia – im więcej szkoleń organizujemy, tym większą wartość dostrzegają nasi pracownicy i sami zgłaszają potrzebę dostępu do zdobywania nowych kompetencji, co nas ogromnie cieszy Nasz zespół to w dużej części młodzi ludzi, którzy chętniej korzystają z nowinek technologicznych aniżeli z tradycyjnych metod zdobywania wiedzy. I właśnie takie podejście zainspirowało nas do stworzenia najbardziej nowoczesnego rozwiązania w obszarze szkoleń, jakim jest zgrywalizowana platforma e-learningowa”.

Należy podkreślić, że wysokie kompetencje w zakresie działań employer brandingowych przekładają się na zatrudnienie, które w VGL Group wzrosło o prawie 25% procent w stosunku do ubiegłego roku, a zespół ekspertów VGL Group liczy już ponad 500 osób i stale się powiększa.

VGL Group konsekwentnie realizuje strategię budowania marki pracodawcy oraz tworzenia odpowiedniego środowiska do rozwoju zawodowego i codziennej pracy. Zapraszamy do śledzenia dalszych działań, kolejnych realizowanych projektów i aktywności „Lidera HR 2019”.

http://www.vgl-group.com/

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Ekspert DB Schenker opowiada o wyzwaniach transportowych
MADevice zbudował maszynę, która dba o nasze bezpieczeństwo
LOTOS na zakupach kolejowych w NEWAGu
AsstrA wzmacnia swoją pozycję w Europie
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Nowy standard logistyki w Europie
Firmy, konferencje, pokazy maszyn - targi MODERNLOG już niedługo
Logistyka alkoholi to więcej niż transport i magazynowanie
Dwa dni eksperckich rozmów w podczas Smart Warehouse

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów