2017-12-01 | Głos z rynku

100 000 MAN trafi do Pilzna

Liczący blisko 700 ciągników siodłowych tabor Omegi Pilzno wzbogacił się o kolejny, wyjątkowy samochód ciężarowy. To wyprodukowany w Niepołomicach MAN TGX, który z linii zjechał z numerem ser yjnym 100 000.
100 000 MAN trafi do Pilzna (Żródło: MAN)
Uroczystość przekazania ciężarówki odbyła się w fabryce MAN w Niepołomicach, która świętuje swoje 10-lecie. Wydarzenie zbiegło się również z 25-leciem działalności Omegi Pilzno. W jego trakcie prezesi Omegi Pilzno Adam i Mariusz Godawscy symbolicznie dokręcili śruby w kole ciągnika. W uroczystym przekazaniu pojazdu udział wzięli również przedstawiciele zarządu MAN Truck & Bus Polska oraz przedstawiciele zarządu spółki Volkswagen Financial Services.
Omega Pilzno współpracuje z MAN od 2008 roku, a obecnie niemal aż 380 ciągników z logotypem lwa przemierza drogi całej Europy w ramach jej działalności. W skład Grupy OMEGA Pilzno wchodzi także autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych marki MAN zlokalizowany w Rzeszowie, co gwarantuje przewoźnikowi najwyższy możliwy poziom obsługi technicznej pojazdów.

Kierowca Omegi Pilzno, który otrzyma ten wyjątkowy ciągnik będzie miał do dyspozycji nowoczesne systemy zwiększające bezpieczeństwo i wygodę pracy. Z pewnością doceni komfortowy fotel kierowcy z podgrzewaniem oraz regulacją podparcia lędźwi i pleców. Dodatkową wartością są również wyróżniające 100 tys. MAN-a oklejenie i chromowane elementy zderzaka. Samochód wyposażony jest także w rozwiązania, które minimalizują zużycie paliwa mając pozytywny wpływ na ekonomiczne względy jego eksploatacji. Potwierdzeniem autentyczności ciągnika jest unikatowy numer VIN zawierający liczbę 100 000.

W funkcjonującej od 10 lat fabryce MAN w Niepołomicach produkowane są pojazdy ciężarowe TGX i TGS, które dystrybuowane są na rynki całej Europy, a niektóre modele trafiają również poza jej granice.
 
źródło: MAN
 
 

Zobacz także

DHL wyjaśnia jak należycie nadać przesyłkę zagraniczną
Długowieczny asfalt na drodze ekspresowej S7
Zarządzanie systemami środowiskowymi i jakościowymi
W centrum Amsterdamu powstanie most z druku 3D
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

20 000 MAN TGE opuścił linię produkcyjną fabryki we Wrześni
Rok 2018 jest dla DRABPOLU rokiem jubileuszowym
Spotkanie z okazji ćwierćwiecza działalności SURET
UPS świętuje ćwierćwiecze działalności w Polsce
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA