Przejdź do artykułu

Top Marki 2011

4 Znaczenie marki
Jakie jest znaczenie marki na rynku usług i produktów logistycznych?

6 Czas poznawania
Z Michałem Pajdakiem z Instytutu Logistyki i Magazynowania o właściwym rozumieniu pozycji marketingu w firmie i o trudnościach komunikacyjnych w świecie łatwej komunikacji, rozmawiała Monika Mikołajczak.

10 Socjal supermocarstwo
Media społecznościowe to poczta pantoflowa na sterydach.

14 Gigadyktator
Jest trzecią, po Chinach i Indiach, najliczniejszą społecznością na świecie. Tu i teraz staje się największym dyktatorem XXI wieku, tworząc fenomen nowej inżynierii społecznej – Facebook.

18 Gra z klientem
Trendy współczesnej komunikacji.

22 Siła sieci
Jakie reklamy lubią oglądać polscy internauci?

24 Misja specjalna
Paradoksem jest fakt, że dotarcie z komunikatem marketingowym nigdy nie było tak łatwe, a jednocześnie skomplikowane, jak obecnie. Sposobów jest wiele, jednak coraz większy problem stanowi stale rosnący clutter reklamowy, który skutecznie utrudnia przebic

28 W świecie marek
Rezultatem analiz prowadzonych przez specjalistów z grupy konsultingowej Interbrand są publikowane corocznie wyniki rankingu najbardziej wartościowych marek świata. Zazwyczaj jest wśród nich kilka z sektora logistycznego i transportowego.

32 Gorąca informacja
Firmy, które chcą skutecznie przebić się przez reklamowy szum i naprawdę dotrzeć do ludzi, muszą całkowicie zmienić swoje dotychczasowe myślenie o marketingu. Tradycyjne techniki marketingowe mogą być wsparte najnowszymi metodami.

36 Top Marki - prezentacje
Te same, lecz nie takie same…

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów