Wyposażenie produkcji / Systemy IT

Rekord SI sp. z o.o.

Rekord SI sp. z o.o.

43 - 300 Bielsko-Biała, Kasprowicza 5

Tel. +48 (33) 497 83 00
Fax. +48 (33) 497 83 12
www.rekord.com.pl/, rekord@rekord.com.pl


Firma REKORD SI została założona przez Janusza Szymurę w 1989 roku. Przez 30 lat swojego istnienia na polskim rynku oprogramowania stała się firmą o ogólnokrajowym zasięgu, oferującą najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne dla jednostek administracji publicznej i przedsiębiorstw produkcyjnych.

Centrum Badawczo Rozwojowe

REKORD SI jest producentem dwóch autorskich pakietów oprogramowania: RATUSZ (dla wspomagania pracy urzędów) oraz REKORD.ERP. Ten drugi stanowi zintegrowany system ERP do wspomagania zarządzania, który jest w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań polskich przedsiębiorstw. Obsługuje wszystkie główne obszary działalności, dostarczając wiarygodnych informacji pozwalających podejmować trafne decyzje. Integrując informacje z poszczególnych działów firmy w jedno spójne i wydajne środowisko pracy, REKORD.ERP usprawnia komunikację, uproszcza procedury, co prowadzi w konsekwencji do oszczędności czasu i wzrostu konkurencyjności firmy.

Pakiet REKORD.ERP składa się z 6 części: CRM, Logistyka, Produkcja, Systemy Analityczne, Finanse oraz Zasoby Ludzkie. Oprogramowanie obsługuje cały obszar działalności przedsiębiorstwa, od momentu planowania i zaopatrzenia, poprzez produkcję, aż po zbyt i dystrybucję wyrobów. Jednocześnie wspomaga zarządzanie poprzez moduły kadrowo-płacowe, księgowo-finansowe, raportowanie i ostrzeganie o zdarzeniach, jak i internetowy system wspomagania decyzji, czyli narzędzie Business Intelligence jakim jest  program LIDER.

Główne cechy pakietu to:

 
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA