Usługi / Deweloperzy

Goodman Poland Sp. z o.o.

Goodman Poland Sp. z o.o.

00-120 Warszawa, ul. Złota 59

Tel. 22 222 21 00
pl.goodman.com, poland@goodman.com


Dobrzy to dla nas za mało. Wystarczająco dobrzy to zaledwie kompromis. Nie stawiamy sobie krótkoterminowych celów, nie idziemy na skróty. Wierzymy, że od interesów ważniejsi są ludzie. A najważniejsza jest jakość. My chcemy być wielcy. Ale do wielkości trochę nam jeszcze brakuje. Wierzymy, że dobra lokalizacja i zrównoważony rozwój mają kluczowe znaczenie, a każdy właściwy krok zbliża nas do celu. Wierzymy w bezwarunkową uczciwość. Wierzymy, że wiedza to podstawa i że diabeł tkwi w szczegółach. Przecież to małe rzeczy robią największą różnicę. Właśnie dlatego w naszym logo widnieje plus. Przypomina nam, że dla naszych klientów, partnerów i pracowników warto wychodzić poza schematy i przewyższać standardy. Jeżeli chcemy być najlepsi, musimy ze sobą współpracować. Wszyscy razem i każdy z osobna. Dopiero wtedy możemy być lepsi niż dobrzy. Dopiero wtedy możemy myć wielcy.
 

Międzynarodowa grupa notowana na giełdzie Australian Stock Exchange

Zajmujemy się kupnem, budową i zarządzaniem nieruchomości przemysłowych w 16 krajach, w tym obiektów logistycznych, magazynów i kompleksów biznesowych. Nasze spółki oferują inwestorom instytucjonalnym dostęp do naszych specjalistycznych usług z zakresu zarządzania inwestycjami oraz nieruchomości komercyjnych lub przemysłowych.

Goodman in Poland

Goodman w Polsce zajmuje się kupnem, realizacją i zarządzaniem nowoczesnych, wysokiej jakości powierzchni logistycznych i biznesowych. Nasze portfolio obecnie obejmuje ponad 20 nieruchomości zlokalizowanych w kluczowych lokalizacjach w Polsce, Z naszymi klientami budujemy trwałe relacje oferując im doskonałą obsługę i utrzymując nasze aktywa w najwyższym standardzie. Stabilna baza prestiżowych klientów Goodman obejmuje duże, międzynarodowe korporacje z różnych sektorów, np. Amazon, DHL, Zalando, Intercars, Intermarche.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA