Wyposażenie magazynów / Wózki widłowe

Lemarpol - Wózki Widłowe

Lemarpol - Wózki Widłowe

32-640 Zator, ul. S.Staszica 21

Tel. 33 870 41 13
Fax. 33 870 51 13
www.lemarpol.pl, lemarpol@lemarpol.pl


lemarpol wózki widlowe
 
"LEMARPOL-WÓZKI WIDŁOWE" Sp. z o.o. to rodzinna firma wyłącznie z polskim kapitałem, istniejąca na rynku od 1994 r.
 
Obecnie "LEMARPOL" to czołowy importer japońskich wózków widłowych takich marek jak: TOYOTA, KOMATSU, NISSAN, MITSUBISHI i innych, m.in. ATLET, a także maszyn budowlanych marki JCB. O wysokiej jakości usług oraz niezawodności oferowanych przez nas urządzeń przekonało się już ponad 3 tys. zadowolonych klientów. Państwa firma również może dołączyć do tego grona!
 
OFERTA:
 
lemarpol wózki widlowe 2
 
Sprzedaż - najszersza oferta najlepszych japońskich marek
 
Jako jedyna firma w Polsce, w bieżącej ofercie posiadamy ok. 300 sztuk podnośników, co ułatwia nam zrealizowanie każdego zamówienia w krótkim czasie. Oferujemy sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych najlepszych japońskich marek takich jak TOYOTA, KOMATSU, NISSAN, MITSUBISHI. Nasza szeroka oferta oraz elastyczność pozwala nam zaspokoić każdą potrzebę klienta. Zakupione urządzenia dostarczamy w każde wskazane miejsce własnym specjalistycznym transportem, każdorazowo udzielając gwarancji klientowi, w zależności od roku produkcji, nawet do 36 m-cy. Wszelkie naprawy objęte gwarancja są wykonywane u klienta nieodpłatnie. W przypadku niemożności usunięcia awarii w ciągu 48 godzin od zgłoszenia, dostarczamy na własny koszt urządzenie zastępcze.
 
lemarpol wózki widlowe 3
 
NOWOŚĆ - od 2012 roku Lemarpol został przedstawicielem marek JCB oraz ATLET.
 
Oferta naszej firmy to teraz także specjalistyczne urządzenia do pracy w terenie marki JCB – lidera w branży sprzętu budowlanego na świecie, a także wózki magazynowe z napędem elektrycznym firmy ATLET – światowego eksperta w dziedzinie gospodarki magazynowej i transportu wewnętrznego, proponując szeroką gamę elektrycznych podnośników magazynowych, zarówno do transportu poziomego, jak i wysokiego składowania.
 
Nasza oferta obejmuje również wynajem ruchomych podestów nożycowych i przegubowych, znajdujących szerokie zastosowanie w pracach wysokościowych takich branż jak: budownictwo, roboty drogowe, czyszczenie czy obsługa techniczna imprez.
 
***
 
Serwis - kompleksowa obsługa w zakresie renowacji, napraw, remontów, przeglądów
 
Zachęcamy również do skorzystania z usług działu serwisu, który w profesjonalny sposób zajmie się obsługą techniczną Państwa urządzeń oraz ich przygotowaniem do obowiązkowej rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego, zapewniając w razie konieczności urządzenie zastępcze. Świadczymy usługi naprawy i regeneracji elementów hydrauliki siłowej, remonty silników i skrzyń biegów, montaż instalacji gazowych oraz dodatkowego oprzyrządowania: przesuwy boczne, chwytaki, pozycjonery i inne, regenerację masztów i zawieszeń, montaż opon superelastycznych i pneumatycznych u klienta - gwarancja na każdą wykonaną naprawę.
 
***
 
Części zamienne - dla wielu modeli
 
Oferujemy pełen wybór oryginalnych części zamiennych do wózków widłowych różnych marek, długoletnie doświadczenie, fachowe porady i pomoc w każdym przypadku. Nasza oferta to ponad 6 tysięcy pozycji magazynowych, Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią oraz wysyłkową.
 
***
 
lamerpol wózki widlowe 4
 
Outsourcing - wynajem długoterminowy
 
Oprócz sprzedaży wózków widłowych, wprowadziliśmy idealne rozwiązanie, zwłaszcza dla firm z dużym natężeniem pracy, jakim jest WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY. Pozwala ono wyeliminować obciążenie finansowe związane z zakupem nowych urządzeń, jak również maksymalnie ogranicza wydatki na wydziały utrzymania ruchu. W zamian za ustaloną opłatę dostarczamy sprzęt najwyższej jakości i zajmujemy się jego obsługą w pełnym zakresie.
 
***
 
 
Leasing - sfinansuj zakup maszyn nowych i używanych
 
Od kilku lat należymy do grona stałych dostawców Europejskiego Funduszu Leasingowego, który szybko i fachowo pomaga w sfinansowaniu transakcji, również w przypadku podnośników używanych.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA