Przejdź do artykułu
Konferencje

Kopernikańskie Dni Logistyki 2024

Data i Miejsce: 18.04.2024 - 19.04.2024 Toruń
Organizator: KNL LOGITOR
Strona www: http://www.logitor.umk.pl

Koła Naukowe Logistyki LOGITOR, działające przy Katedrze Logistyki na WNEiZ UMK w Toruniu serdecznie zaprasza do udziału w organizowanej Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej.

Tegoroczne wydarzenie to już XI edycja Konferencji, znana pod nazwą Kopernikańskie Dni Logistyki (KDL), temat wiodący edycji: LOGISTYKA ŻYCIA CODZIENNEGO.

Konferencja odbędzie się w dniach od 18 do 19 kwietnia 2024 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu Celem Konferencji jest: wymiana poglądów, wyników badań i doświadczeń praktycznych odnoszących się do obsługi logistycznej współczesnych procesów gospodarczych.

Rokrocznie w edycjach Konferencji, udział bierze ponad 100 studentów kierunków i specjalności logistycznych z kilkunastu Ośrodków Naukowych w Polsce. Ponadto gośćmy dotychczasowych, jak również i tegorocznej edycji będzie grono przedstawicieli praktyki gospodarczej.

• Konferencja prowadzona będzie w języku polskim.
• Forma wydarzenia: stacjonarna.

Szczegółowe informacje odnoszące się do niniejszego wydarzenia udostępnione zostaną na stronie: http://www.logitor.umk.pl oraz Social Media: https://www.facebook.com/knllogitor

Zespół Organizacyjny XI Kopernikańskich Dni Logistyki 2024 serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji wydarzenia. Będzie nam bardzo miło Państwa gościć.

Kontakt e'mail: skn.logitor@gmail.com

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów