Przejdź do artykułu
2020-06-10 | W magazynie

Gdy gubisz palety

Każda firma szuka sposobów na zminimalizowanie strat. Dlatego też wprowadzane są programy wspierające nadzór w magazynach wysokiego składowania, magazynach narzędzi czy przy realizacji dostaw. W przypadku programu do nadzoru ruchów palet ważny jest też aspekt skali. Strata jednej palety nie argumentuje zakupu systemu. Jednakże, gdy transportów i palet zaczyna się robić więcej, warto zacząć nadzorować operowaną liczbą.

Program Studio Palety.net przechowuje informacje dotyczące asortymentu, którym w tym przypadku są palety, dane dostawców i odbiorców palet, przewoźników, lokalizacji w których są one przechowywane oraz miejsca dostaw.

Te informacje zapisane w systemie są wykorzystywane przy uzupełnianiu i zapisie dokumentów magazynowych oraz w raportach. Jest możliwe dzięki dokładnemu wskazaniu przewoźnika, kontrahenta, czy też lokalizacji w jakiej znajdują się palety oraz ich ilość w danym miejscu.

Dopisanie dokumentu magazynowego polega na określeniu rodzaju dokumentu, kontrahenta z którym powiązany jest dokument, kierowcy, typu palety, ilości oraz lokalizacji w której będzie przechowywana paleta lub w przypadku dokumentu wydania, z którego jest pobrana.

Palety1

Raporty

System Studio Palety.net umożliwia wyświetlanie zestawień oraz raportów które są przydatne przy ocenie aktualnego salda kontrahenta, czy przewoźnika.

Działanie systemu

Aby użytkować system wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Osoba posiadająca dane użytkownika oraz hasło do systemu może zalogować się z każdego miejsca i urządzenia które jest online.

Program Studio palety.net jest łatwym w obsłudze narzędziem do kontroli zasobów firmy, jakimi niewątpliwie są palety. Zapraszamy do testów tego oraz innych systemów oferowanych przez SoftwareStudio, które w wersji demonstracyjnej są dostępne na stronie demo.softwarestudio.com.pl


Zobacz także

Zrobotyzowana i kompaktowa cela do paletyzacji od Wikpol
Baumalog z nowym systemem automatyzującym załadunek i rozładunek wycinarki laserowej
Koncept- L wprowadził do oferty nowy terminal danych
Firma Hörmann rozszerza ofertę bram przemysłowych
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

ID Logistics wdrożył ramię do paletyzacji
Studio CRM.net, który nie tylko wspiera handlowców w realizacji zadań, ale również pozwala na ich nadzór przez przełożonych
Organizacja pracy z Studio TCS.net
Im więcej sprzedajemy, tym większe szanse na popełnienie błędu
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA