2020-06-10 | W magazynie

Gdy gubisz palety

Każda firma szuka sposobów na zminimalizowanie strat. Dlatego też wprowadzane są programy wspierające nadzór w magazynach wysokiego składowania, magazynach narzędzi czy przy realizacji dostaw. W przypadku programu do nadzoru ruchów palet ważny jest też aspekt skali. Strata jednej palety nie argumentuje zakupu systemu. Jednakże, gdy transportów i palet zaczyna się robić więcej, warto zacząć nadzorować operowaną liczbą.

Program Studio Palety.net przechowuje informacje dotyczące asortymentu, którym w tym przypadku są palety, dane dostawców i odbiorców palet, przewoźników, lokalizacji w których są one przechowywane oraz miejsca dostaw.

Te informacje zapisane w systemie są wykorzystywane przy uzupełnianiu i zapisie dokumentów magazynowych oraz w raportach. Jest możliwe dzięki dokładnemu wskazaniu przewoźnika, kontrahenta, czy też lokalizacji w jakiej znajdują się palety oraz ich ilość w danym miejscu.

Dopisanie dokumentu magazynowego polega na określeniu rodzaju dokumentu, kontrahenta z którym powiązany jest dokument, kierowcy, typu palety, ilości oraz lokalizacji w której będzie przechowywana paleta lub w przypadku dokumentu wydania, z którego jest pobrana.

Palety1

Raporty

System Studio Palety.net umożliwia wyświetlanie zestawień oraz raportów które są przydatne przy ocenie aktualnego salda kontrahenta, czy przewoźnika.

Działanie systemu

Aby użytkować system wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Osoba posiadająca dane użytkownika oraz hasło do systemu może zalogować się z każdego miejsca i urządzenia które jest online.

Program Studio palety.net jest łatwym w obsłudze narzędziem do kontroli zasobów firmy, jakimi niewątpliwie są palety. Zapraszamy do testów tego oraz innych systemów oferowanych przez SoftwareStudio, które w wersji demonstracyjnej są dostępne na stronie demo.softwarestudio.com.pl


Zobacz także

Zrobotyzowana i kompaktowa cela do paletyzacji od Wikpol
Baumalog z nowym systemem automatyzującym załadunek i rozładunek wycinarki laserowej
Koncept- L wprowadził do oferty nowy terminal danych
Firma Hörmann rozszerza ofertę bram przemysłowych
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Studio CRM.net, który nie tylko wspiera handlowców w realizacji zadań, ale również pozwala na ich nadzór przez przełożonych
Organizacja pracy z Studio TCS.net
Im więcej sprzedajemy, tym większe szanse na popełnienie błędu
Wykorzystanie aplikacji mobilnej w systemie awizacyjnym
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA