Przejdź do artykułu
2021-10-13 | Z ładunkiem w drodze

Kolejny serwis dla przewoźników dostępny we Włoszech

Po ponad 10 latach działalności i rozwoju w Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech, serwis aukcji transportowych Clicktrans wkracza na kolejny rynek i wchodzi do Włoch.

Serwis Clicktrans pozwala przewoźnikom na sprawną realizację zleceń transportowych w ramach doładunku oraz przewozów dedykowanych. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce zleceń przewoźnik może m. in. znajdować interesujące go zlecenia, zapisywać wyniki wyszukiwania, znajdować zlecenia przy pokonywanej trasie.

Z pomocą Clicktrans wysyłane są najróżniejsze przesyłki: od mebli, samochodów, palet czy paczek, po żywe zwierzęta, antyki czy przedmioty wymagające szczególnej ostrożności. Nie brakuje także zleceń na przeprowadzki, zarówno krajowe jak i międzynarodowe. Przewoźnicy mogą korzystać z aplikacji mobilnej dostępnej w Google Play i Appstore. Obecnie platforma Clicktrans liczy ponad 700 tys. użytkowników, w tym 81 tys. przewoźników. Właśnie wystartowała włoska wersja serwisu, dzięki której zarejestrowani przewoźnicy mają dostęp do jeszcze większej liczby zleceń. Zakładając konto w serwisie Clicktrans przewoźnik zyskuje bowiem dostęp do zleceń wystawionych we wszystkich krajach.

Już teraz ok. 1/3 wszystkich ogłoszeń pochodzi z zagranicy, a szacujemy, że ich liczba będzie się systematycznie zwiększać – mówi Michał Brzeziński, CEO Clicktrans. – Nasze doświadczenie zdobyte na zagranicznych rynkach pomoże nam w rozwoju Clicktrans we Włoszech. Przybywa już ogłoszeń, więc jest to dla przewoźników najlepszy moment do szukania interesujących ich zleceń – dodaje Michał Brzeziński.

Clicktrans2

Łącznie przez 11 lat działalności w serwisie Clicktrans wystawiono już ponad 1 670 000 przesyłek.


Zobacz także

Pierwszy hub logistyczny AlliEpxress w Polsce
Panattoni rusza z kolejnym projektem na Śląsku
Wyzwania wiążące się z rozwojem kanału e-Commerce
Raben dofinansuje jedną z ekologicznych inicjatyw
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Wywiad z Łukaszem Paszkowskim z GEFCO
Webfleet i Bridgestone wprowadzają zintegrowany TPMS
DB Schenker rozwija swoją ofertę
Hegelmann buduje wyjątkową bazę transportową
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA