Przejdź do artykułu
2022-06-22 | Nowości dla TSL

Nowości Koncept-L

Czerwcowa oferta Koncept-L powiększyła się o dwa produkty. Pierwszym z nich jest kompaktowa i wytrzymała drukarka ZX420i, a drugim skaner WD1 ukryty w zegarku.

Nowości pochodzą od firm GoDEX i Newland, których Koncept-L jest autoryzowanym dystrybutorem.

Kompaktowa drukarka

Ciesząca się ogromną popularnością seria drukarek Godexa ZX powiększa się o kolejny model – ZX420i. Urządzenie może drukować termotransferowo i termicznie. Stanowi niezwykłe połączenie kompaktowej obudowy i wytrzymałej konstrukcji. Niewielki rozmiar tej drukarki przemysłowej nie oznacza jednak, że producent poszedł tu na jakiekolwiek kompromisy, bowiem ZX420i potrafi drukować etykiety z prędkością do 150 mm na sekundę przy rozdzielczości 203 dpi oraz 102 mm/s w 300 dpi. Obsługuje taśmy o długości do 450 metrów i etykiety o maksymalnej szerokości 118 mm. Jedną z większych zalet drukarki jest 2,4 - calowy kolorowy wyświetlacz LCD, który umożliwia podgląd najistotniejszych procesów związanych z obsługą urządzenia. Projekt ZX420i został przygotowany tak, aby zapewnić jak najwięcej funkcjonalności w jak najmniejszej i atrakcyjnej wizualnie obudowie. Drukarkę zaopatrzono w 32-bitowy procesor, pamięć 32 MB SDRAM i 128 MB pamięci Flash - w tym 60 MB dostępne dla użytkownika. Urządzenie zostało wyposażone w ruchomy czujnik etykiet oraz przycisk autokalibracji. Posiada szereg przydatnych interfejsów: USB 2.0, USB host, RS-232, Ethernet, opcjonalny moduł Wi-Fi i Bluetooth. Do każdej drukarki Godexa dołączone jest bezpłatne oprogramowanie GoLabel, które pozwala tworzyć etykiety z kodami 1D i 2D, grafiką oraz różnymi krojami czcionek. ZX420i doskonale łączy w sobie niezawodność i dużą funkcjonalność w kompaktowym i wytrzymałym opakowaniu. Świetnie odnajdzie się przy pracy w magazynach, na produkcji, w logistyce i transporcie. Gwarancja producenta na drukarkę wynosi 5 lat (z wyłączeniem głowicy i wałka).

Skaner w zegarku

Skaner WD1 to najnowsza propozycja od marki Newland. Lekkie urządzenie w formie naręcznego zegarka kryje w sobie spory potencjał. Wyglądem przypomina smartwatcha konsumenckiego, jednak jego zastosowanie znacząco wykracza poza klasyczne możliwości. Ekran dotykowy pokryty szkłem zabezpieczającym Corning, zapewnia szybkie i intuicyjne poruszanie się po aplikacjach oraz podgląd bieżących procesów. Model WD1 wyposażony jest w 13-megapikselowy aparat z systemem wspomagającym skanowanie. Możliwość przechwytywania dużej ilości danych gwarantuje czterordzeniowy procesor (2,0 GHz), a także 3 GB pamięci RAM oraz Bluetooth 5.0. WD1 pracuje na sprawdzonym systemie Android 9.0, umożliwiając tym samym dostęp do zaufanych aplikacji oraz prostej konfiguracji. Urządzenie posiada wysoką klasę szczelności IP67, zapewniającą bezpieczeństwo w przypadku narażenia na zapylenie bądź zalanie wodą. Producent gwarantuje także odporność na upadek z wysokości 1,2 metra. Ze względu na swoje właściwości WD1 sprawdzi się na stanowiskach, w których wymagana jest duża mobilność, takich jak praca w magazynie, transporcie czy też w terenie, dając użytkownikom komfort poruszania się oraz redukując uczucie zmęczenia. Dodatkowo, bateria o pojemności 3300 mAh zapewni 12 godzin nieprzerwanej pracy. Skaner jest kompatybilny z innymi urządzaniami z serii Nwear – WD2 oraz WD3, które razem mogą stworzyć kompletny zestaw, niewymagający użycia rąk.

skaner newland WD1

Urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Szczegóły oferty na: www.koncept-L.pl.


Zobacz także

GIP60 z lepszym wynikiem w maju od rynku WIG
Żabka rekrutuje pracowników do magazynu w Radzyminie
GLP skończyło realizację projektu na Mazowszu
UE opracowała „Zielony Ład”. Cel: zerowa emisja CO2
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Bezpieczne płatności mobilne w klasie korporacyjnej
Trzy warianty drukarek GoDEX w ofercie Koncept-L
Nowa marka w portfolio Koncept-L
Koncept-L oficjalnym dystrybutorem rozwiązań Cilico

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów