Przejdź do artykułu
2022-04-12 | Nowości dla TSL

Brother powiększa serię P-touch

Brother dodał do swojej oferty urządzeń do druku oznaczeń nowy model P-touch CUBE Pro (PT-P910BT). Kompaktowa drukarka etykiet i taśm wstążkowych z ładowaniem przez USB umożliwia komunikację Bluetooth z urządzeniami mobilnymi oraz stacjonarnymi.

Nowa drukarka oznaczeń w portfolio Brother pozwala na drukowanie trwałych etykiet w różnych kolorach i wzorach o szerokości od 3,5 mm do 36 mm. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth możliwe jest zlecenie druku z komputera, smartfona czy tabletu z systemem iOS i Android.

Użytkownicy mogą tworzyć etykiety na komputerze stacjonarnym – dzięki aplikacji P-touch Editor zyskują nieograniczone możliwości projektowania oznaczeń, w tym dodawania tekstu, obrazów czy ramek. Wykorzystanie oprogramowania P-touch Design&Print 2 pozwala na tworzenie etykiet z poziomu urządzeń mobilnych przy użyciu wstępnie zaprojektowanych szablonów. Dodatkowo nowy model P-touch CUBE Pro umożliwia przygotowanie kodów kreskowych i QR.

P touch CUBE Pro 1

W drukarce etykiet PT-P910BT wykorzystywane są kasety z taśmą Tze, co pozwala sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy mogą samodzielnie projektować oznaczenia lub wstążki korzystając z szerokiego asortymentu produktów Brother. A dzięki kompaktowym rozmiarom urządzenie sprawdzi się w biurze, handlu detalicznym, edukacji, służbie zdrowia, hotelarstwie czy w logistyce.

Drukarka PT-P910BT jest objęta 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów i kompletna specyfikacja techniczna urządzenia dostępne są na stronie www.brother.pl


Zobacz także

Zwijacz firmy igus zwalcza nieporządek w kablach
NDI rozbudowuje kolejny port - tym razem w Pucku
Praca dla specjalistów IT z Ukrainy na terenie Niemiec
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Model PT-D610BTVP dołącza do portfolio Brother
Nowe urządzenia GoDEX i Newland w ofercie Koncept-L
Dwa nowe produkty w ofercie Koncept-L
Najważniejsze trendy, na które warto zwrócić uwagę w 2022 r.

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów