Przejdź do artykułu
2020-11-09 | Nowości dla TSL

Pakuj szybciej z RA Construction

Prowadzenie działalności gospodarczej polegającej na sprzedaży wysyłkowej wiąże się z kompletowaniem paczek w hurtowych ilościach. Zależnie od wielkości sklepu i jego asortymentu, liczba ta może przekraczać nawet setki. Szukasz sposobu na usprawnienie tego procesu? Zastanawiasz się, jak zwiększyć wydajność pracy? Zainwestuj w stoły do pakowania paczek, które pozwolą Twoim pracownikom na lepszą organizację pracy. Zobacz, dlaczego warto postawić na stoły do pakowania RA Construction.

Zakupy przez internet - wygoda, którą ceni coraz więcej Polaków

Zakupy internetowe stają się coraz częściej wybieraną metodą nabywania rzeczy wśród Polaków. Nic dziwnego - ta forma pozwala na znalezienie najlepszych okazji sprzedażowych wprost z domowej kanapy. W ten wygodny sposób można m.in. zaoszczędzić sporą ilość czasu i uniknąć codziennych kolejek w sklepach. Jest to także bezpieczny sposób na zrobienie zakupów, nienarażający na kontakt z panującymi wśród ludzi chorobami. To i wiele innych czynników sprawia, że wciąż rośnie sprzedaż za pośrednictwem portali aukcyjnych i sklepów internetowych.

Jeśli jesteś osobą prowadzącą działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży internetowej, z pewnością zaobserwowałeś wzrost zamówień pod wpływem pojawienia się wirusa Covid-19. Strach przed chorobą czy też zwykła profilaktyka spowodowały, że większość ludzi postawiła na internetowe zakupy. To zaś przełożyło się na zwiększenie ilości paczek. I właśnie w takich sytuacjach warto zaopatrzyć swoich pracowników w stoły do pakowania.

Stół do pakowania przesyłek, czyli ułatwienie i przyśpieszenie pracy w jednym

Kompletowanie paczek oraz ich odpowiednie zabezpieczenie przed podróżą to czasochłonny proces z wielu względów. Wpływ na szybkość ich pakowania ma nie tylko zręczność danego pracownika, ale także stanowisko, jakie mu przygotowaliśmy do pracy. Brak wydzielonego miejsca do pakowania, zła organizacja przestrzeni i brak najważniejszych rzeczy “pod ręką” utrudniają cały przebieg. Dlatego też stanowisko do pakowania paczek od RA Construction będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą ułatwić i przyspieszyć ten proces w swoich firmach.

Dlaczego dokładnie warto kupić stół do pakowania przesyłek?

Jeśli wciąż się zastanawiasz, czy stoły do pakowania przesyłek są niezbędne w Twojej firmie, przeczytaj poniższe zalety ich posiadania. Oto 5 powodów, dlaczego stół do pakowania RA Construction odmieni Twoją firmę:

pexels ketut subiyanto 4247766

  1. Istnieje możliwość wybrania stołów z płynną regulacją wysokości blatu - np. aby dostosować go do charakteru pracy: na stojąco lub siedząco. Możliwość regulacji wysokości blatu pozwala zachować pracownikowi komfortową pozycję w trakcie wykonywania obowiązków, nie narażając jego zdrowia. W ofercie RA Construction znajdziesz trzy wielkości blatu: 1200 mm x 700 mm, 1600 mm x 700 mm oraz 2000 mm x 700 mm.
  2. Dostępne są różne warianty oświetlenia stołów - to pozwala na dostosowanie natężenia światła w zależności od charakterystyki pracy czy wielkości blatu. Stoły do pakowania posiadają lampy LED o mocy 20 W, 40 W lub 60 W.
  3. Dowolna konfiguracja stołu - umożliwia dopasowanie potrzeb do wymogów pracy na danym stanowisku. To gwarantuje umiejscowienie najważniejszych komponentów tam, gdzie pracownik będzie się tego spodziewał. Łatwo dostępne poszczególne elementy przełożą się na oszczędność czasu i optymalizację procesu pakowania. Jest to bardzo ważna zaleta przemawiająca za posiadaniem takiego stołu, ponieważ większa przepustowość to większy zysk dla firmy.
  4. Łatwa modyfikacja stanowiska - inwestując raz w takie stanowisko zapewniasz sobie niewspółmierne korzyści. Jeśli w przyszłości zdecydujesz się na modyfikację stanowisk związaną ze zmianą sprzedawanego asortymentu lub jego poszerzeniem, to będziesz miał taką możliwość przy niewielkim nakładzie finansowym. Rozbudowanie stołu do pakowania jest niezwykle proste, ponieważ jest on kompatybilny z akcesoriami do pakowania dostępnymi na stronie producenta.
  5. Szybka wysyłka - kupno stołu RA Construction to gwarancja szybkiego rozwiązania problemu z nieefektywnym pakowaniem. Oferują oni bowiem wysyłkę na terenie całej Polski z dostarczeniem większości produktów nawet w 48 godziny.

Stoły do pakowania Ra Construction - dlaczego warto?

Inwestując w stół do pakowania zyskujesz ergonomiczne stanowisko pracy, w którym zatrudnione osoby odnajdą się z łatwością. Szeroki blat, półka na kartony, miejsce na folię bąbelkową czy taśmę i nożyczki to tylko niektóre elementy, które powinny się tam znaleźć. Nie jesteś pewien, co jeszcze wziąć pod uwagę tworząc stanowisko do pakowania, a potrzebne jest ono “na wczoraj”? Zdecyduj się na konsultacje z pracownikami przedsiębiorstwa, które na co dzień zajmuje się produkcją stołów do pakowania. Postaw na firmę RA Construction - chętnie doradzą Ci w każdej kwestii związanej z konfiguracją odpowiedniego stanowiska do pakowania i doedukują w kwestii jego ergonomii.

Doświadczenie i profesjonalizm firmy RA Construction sprawi, że nie pożałujesz dokonania u nich zakupu. Oferowane stoły do pakowania to wysokie jakościowo produkty, które będą służyć przez długi czas, skutecznie podnosząc efektywność Twojej firmy. Na ich stronie internetowej znajdziesz gotowe rozwiązania oraz kontakt do nich, jeśli zależy Ci na indywidualnym doborze stołu do pakowania. Decydując się na współpracę z nimi możesz mieć pewność, że stworzone stanowisko dobrane będzie w taki sposób, by zbytnio nie obciążać pracownika, a wszystkie komponenty umieszczone były zawsze pod ręką. Co ważne, możesz liczyć na całkowicie darmową wizualizację swojego przyszłego stanowiska, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że nie będzie ono spełniać Twoich oczekiwań.


Zobacz także

Android pojawia się na coraz większej liczbie urządzeń
Mercedes stworzył narzędzie, które daje pełną kontrolę nad autem
Cipherlab RS35 - terminal do dużej mocy obliczeniowej
UBOT Technologies prezentuje nową odsłonę drukarek z linii biznesowej
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DPD wprowadził narzędzie do zamawiania opakowań
Qimarox zaprezentował bardzo wydajną owijarkę OEM.
Worki BIG BAG zależnie od wymiaru, udźwigu czy gramatury, mają różne przeznaczenie. Jakich powinniśmy użyć w zależności od naszych wymagań?
Automatyczny sorter odzieży i obuwia pracuje w magazynie No Limit
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA