2020-10-14 | Nowości dla TSL

Nowa linia S320

„Wielka fabryka w małej drukarce” to hasło przewodnie premiery krakowskiego producenta zaawansowanych drukarek przeznaczonych dla przemysłu, który w dniach 3-6 Listopada 2020 na targach ITM-3D Solutions w Poznaniu, zaprezentuje swoją nową linię drukarek biznesowych o oznaczeniu S320.

Myśl, która przyświeca prezentacji zdecydowanie podąża za zmianami, które zostały wprowadzone do nowych drukarek. Nowa wersja flagowego modelu posiada przestrzeń roboczą o wymiarach 320 mm x 300 mm x 300 mm, co daje prawie 30% więcej w stosunku do poprzedniej wersji. Na tym szereg udoskonaleń się nie kończy. Producent wprowadził pewne rozwiązania znane z jego linii przemysłowej np. system kompensacji wymiarowej, dzięki któremu po wprowadzeniu wartości wymiarowych wydruku testowego, autorski algorytm kompensuje skurcz materiału, co w profesjonalnych zastosowaniach z materiałami takimi jak ABS, ASA lub nylon jest rozwiązaniem nieocenionym.

Dodatkowo drukarka posiada także wbudowaną kamerę i łączność bezprzewodową, dzięki której modele zapisane w pamięci urządzenia można wydrukować z każdego miejsca na świecie! Poza tym urządzenie jest fabrycznie wyposażone w magnetyczny stolik pokryty warstwą PEI, dzięki któremu zdejmowanie gotowych wydruków to sama przyjemność. Ważnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę to zdecydowanie poprawiony design. To ważne, ponieważ wiele firm zwraca coraz większą uwagę na estetykę swoich przestrzeni, a to zawsze podnosi komfort przebywania w swoim miejscu pracy. Nowa drukarka z serii S320 znakomicie nadaje się do zaawansowanego prototypowania, drukowania dedykowanych narzędzi, chwytaków, prostych części zamiennych lub produkcji krótkoseryjnej wybranych elementów produktu końcowego.

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć drukarkę na żywo na stoisku UBOT Technologies w Poznaniu, mogą pobrać bezpłatne zaproszenie tutaj: https://ubot3dsolutions.gr8.com

Więcej informacji o drukarkach UBOT Technologies można znaleźć na stronie www.ubot3d.pl


Zobacz także

Jusky z nowym rozwiązaniem, które nie męczy dłoni
Zebra wprowadza kolejne urządzenia ułatwiające inwentaryzację
Uchwyty operatorskie manipulatorów z unikalnymi funkcjami
Nowe rozwiązanie dla branży tworzyw sztucznych i nie tylko
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DB Schenker oferuje rozwiązania w druku 3D
W centrum Amsterdamu powstanie most z druku 3D
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA