Przejdź do artykułu
2020-10-14 | Nowości dla TSL

Stworzony do szybkiej pracy

Cipherlab RS35 to nowy komputer mobilny dla potrzeb sektorów takich jak sprzedaż detaliczna, logistyka, transport i małe magazynowanie. Terminal działa w oparciu o najnowszy system z rodziny Android, czyli na dziesiątej wersji.
Oprócz dużo większej mocy obliczeniowej, niż w przypadku poprzednika - RS31, CipherLab RS35 zyskał niespotykanie jak na segment terminali danych, duży wyświetlacz dotykowy. Mowa o rozdzielczości 5,5 cala, która pozwala na wygodne wyświetlanie znacznych ilości danych na raz lub pracę w trybie ekranu zdalnego. Pod tym względem, RS35 bardziej przypomina więc tablety przemysłowe niż klasyczne komputery mobilne klasy all-touch, jednak w dalszym ciągu jest kompaktowy i wygodnie mieści się zarówno w dłoni jak i w kieszeni. Ekran urządzenia chroniony jest przez szkło Corning Gorilla Glass, a jego obsługa jest możliwa nawet mokrymi dłońmi lub w rękawiczkach.

RS35 otrzymał też certyfikat Android Enterprise Recommended, będący gwarancją niezawodności działania zarówno podczas wdrożenia, jak i później, w trakcie wykonywania codziennych zadań.

Niezawodna łączność komórkowa i wysoka wytrzymałość na trudne czynniki atmosferyczne czynią RS35 idealnym rozwiązaniem do przedsiębiorstw takich, jak sklepy, czy firmy kurierskie.

Koncept-L jest oficjalnym dystrybutorem i serwisem rozwiązań do inwentaryzacji marki CipherLab w Polsce.


Zobacz także

Jusky z nowym rozwiązaniem, które nie męczy dłoni
Zebra wprowadza kolejne urządzenia ułatwiające inwentaryzację
Uchwyty operatorskie manipulatorów z unikalnymi funkcjami
Nowe rozwiązanie dla branży tworzyw sztucznych i nie tylko
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Komputery naramienne usprawnią pracę w magazynie
Bezproblemowy i szybki druk etykiet - tylko z GoDEX
Koncept-L zaprezentował nowe skanery przemysłowe
Dystrybutor sprzętu AutoID powiększa asortyment
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA