Przejdź do artykułu
2015-12-09 | Nowości dla TSL

Gwarancja sprawnego transportu

Firma GO! Express & Logistics dysponuje specjalnym serwisem, który łączy się z koniecznością przestrzegania wymogów odpowiedniej temperatury w czasie transportu, np. przewóz produktów badań, leków, czy przypraw. Zakres oferty obejmuje opakowania styropianowe w 12 różnych rozmiarach.
Podłoże chłodnicze lub zamrażające tworzą żelowe wkładki, które są przystosowane tak, aby utrzymać produkt w temperaturze 2-8 °C, alternatywnie suchy lód, który zapewni temperaturę do -75 °C. Ten typ przewozów stosowany jest w przypadku konieczności transportu małych przesyłek, takich jak np. próbki. Z pewnością zawsze korzystniej pod względem finansowym jest przewieźć przesyłkę chłodzoną lub mrożoną, niż wynająć samochód, chłodnię czy TIRa chłodnię. Zaletą boksów polistyrenowych, które wykorzystuje GO!, jest ich jednorazowe użycie, w odróżnieniu od somoregulacyjnych boksów podlegających zwrotowi. Oznacza to, że do całkowitej ceny za przewóz należy dodać koszty pustych opakowań.
 
Dobrze zapakowany towar daje gwarancję sprawnego transportu. Pracownicy GO! Express & Logistics dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiedzą dokładnie w jaki sposób powinny zostać zapakowane przesyłki, aby wyeliminować wszelkie problemy w czasie transportu. Dobrze zorganizowany sposób transportu przesyłek minimalizuje ryzyko  uszkodzenia, a jakość pakunku staje się głównym środkiem gwarantującym bezinwazyjny transport.

Dla GO! bezpieczeństwo transportu jest kluczową sprawą, dlatego oferta została rozszerzona o możliwość wyboru jednego z dziewięciu rodzajów opakowań i innych materiałów opakowaniowych. W związku z oferowanym serwisem transportu w suchym lodzie, proponowane są również opakowania termiczne.
 
Najczęstszym pojawiającym się problemem jest niewłaściwe pakowanie przesyłki przez nadawcę. W przypadku, gdy klient pakuje przesyłkę we własnym zakresie, sam ponosi odpowiedzialność za jej dostateczne zapakowanie. Klienci mogą oczywiście zlecić przewóz przesyłki wraz z jej pakowaniem; w takim przypadku wszystko załatwi GO!, które ponosi również odpowiedzialność za bezinwazyjne doręczenie przesyłki.
 
Więcej informacji na stronie: http://www.general-overnight.pl/
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Jak przygotować się na szczyt zakupowy?
Poczta Polska z nowoczesnym sorterem w Bydgoszczy
Spadają przychody z handlu elektronicznego
Jak zminimalizować straty związane ze zwrotami

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów