2020-03-19 | Magazynowe inwestycje i transakcje

DTS dwukrotnie powiększa swoje magazyny

Spółka DTS Transport wynajęła magazyny w Poznaniu i w Szczecinie, które są ponad dwukrotnie większe niż dotychczasowe. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa.
DTS Transport to spółka z branży TSL świadcząca usługi transportowe oraz montażowe, jak również logistyki kontraktowej. Na polskim rynku obecna jest od 20 lat. Firma posiada trzy centra logistyczne zlokalizowane w: Warszawie, Sosnowcu oraz Łodzi, a także sieć magazynów, które poza Poznaniem i Szczecinem mieszczą się w: Ożarowie Mazowieckim, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie, Białymstoku oraz Bydgoszczy.

Dzięki tak rozbudowanej siatce magazynowej firma DTS Transport oferuje pełen wachlarz usług od składowania krótko- i długoterminowego, przez przepakowywanie, aż po dystrybucję. Nowy magazyn w Wielkopolsce ma powierzchnię 3300 mkw. i mieści się w Panattoni Park Poznań V, natomiast magazyn w Panattoni Park Szczecin I zajmuje 1600 mkw.

„Dzięki dynamicznemu rozwojowi działalności w Wielkopolsce i województwie zachodniopomorskim, firma DTS Transport zdecydowała się na znaczne powiększenie magazynów w tych regionach. Poszukiwaliśmy najlepszych dostępnych obiektów, z dużą liczbą doków załadunkowych i w obrębie do 10 km od poprzednich lokalizacji” – mówi Jakub Dudkiewicz, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Hillwood inwestuje przy granicy z Niemcami
Goodman sprzedaje portfolio w Europie Środkowo-Wschodniej
Na Targówku powstanie niemal 50 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej
FARO Tekstylia przenosi się do nowego magazynu i biura
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Najlepsze lokalizacje magazynowe w Polsce – jak zmienia się rynek w ostatnich miesiącach?
Gdzie są obszary oszczędności kosztów eksploatacji w obiektach produkcyjnych?
Hillwood: powstaje nowoczesny magazyn, prace na półmetku
Accolade inwestuje w park w Gorzowie Wielkopolskim
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA