2020-03-19 | Magazynowe inwestycje i transakcje

DTS dwukrotnie powiększa swoje magazyny

Spółka DTS Transport wynajęła magazyny w Poznaniu i w Szczecinie, które są ponad dwukrotnie większe niż dotychczasowe. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa.
DTS Transport to spółka z branży TSL świadcząca usługi transportowe oraz montażowe, jak również logistyki kontraktowej. Na polskim rynku obecna jest od 20 lat. Firma posiada trzy centra logistyczne zlokalizowane w: Warszawie, Sosnowcu oraz Łodzi, a także sieć magazynów, które poza Poznaniem i Szczecinem mieszczą się w: Ożarowie Mazowieckim, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie, Białymstoku oraz Bydgoszczy.

Dzięki tak rozbudowanej siatce magazynowej firma DTS Transport oferuje pełen wachlarz usług od składowania krótko- i długoterminowego, przez przepakowywanie, aż po dystrybucję. Nowy magazyn w Wielkopolsce ma powierzchnię 3300 mkw. i mieści się w Panattoni Park Poznań V, natomiast magazyn w Panattoni Park Szczecin I zajmuje 1600 mkw.

„Dzięki dynamicznemu rozwojowi działalności w Wielkopolsce i województwie zachodniopomorskim, firma DTS Transport zdecydowała się na znaczne powiększenie magazynów w tych regionach. Poszukiwaliśmy najlepszych dostępnych obiektów, z dużą liczbą doków załadunkowych i w obrębie do 10 km od poprzednich lokalizacji” – mówi Jakub Dudkiewicz, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Hillwood inwestuje przy granicy z Niemcami
Goodman sprzedaje portfolio w Europie Środkowo-Wschodniej
Na Targówku powstanie niemal 50 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej
FARO Tekstylia przenosi się do nowego magazynu i biura
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Odpowiedź na bieżące wyzwania związane z logistyką
Sytuacja gospodarcza utrudni funkcjonowanie na rynku nieruchomości
Pod Warszawą powstał kolejny park logistyczny
CAT LC wynajmuje powierzchnię magazynową pod Warszawą
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA