2019-05-24 | Magazynowe inwestycje i transakcje

ASPA Electro w SEGRO Industrial Park Wrocław

Polski producent maszyn do szycia i małego AGD, ASPA Electro, podpisał umowę na wynajem ponad 2 200 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej w SEGRO Industrial Park Wrocław. Sprzęt marki Łucznik z nowego magazynu centralnego ASPA Electro będzie trafiał na rynki w Polsce, Czechach, Słowacji i Bułgarii.

Łucznik to marka o ponad 60-letniej tradycji, która pod opieką ASPA Electro wróciła na polski rynek z poszerzoną ofertą produktową. Firma dotychczas posiadała powierzchnię magazynową w Długołęce oraz dwa mniejsze magazyny buforowe, które zamieniła na jeden, centralny obiekt w SEGRO Industrial Park Wrocław. W nowej placówce zatrudnionych zostanie docelowo 15 osób.

„Nasza firma nieustannie się rozwija, rokrocznie notujemy 15-procentowy wzrost sprzedaży, poszerzamy także swoją ofertę produktową, ostatnio pojawiły się w niej między innymi odkurzacze i antysmogowe oczyszczacze powietrza. Tym samym rośnie nasze zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową. Lokalizacja nowego magazynu jest idealna choćby ze względu na bliskość głównych arterii komunikacyjnych czy możliwość swobodnego dojazdu pracowników do miejsca pracy dzięki dostępności transportu publicznego” – zaznacza Patrycja Ziółkowska, Prezes Łucznik, ASPA Electro.

„Jesteśmy pewni, że park SEGRO we Wrocławiu spełni oczekiwania naszego nowego klienta. Doskonała lokalizacja parku, w pobliżu obwodnicy łączącej się z autostradą A4, drogi ekspresowej S8 prowadzącej do Warszawy, a także powstającej drogi S5 do Poznania, umożliwia efektywną logistykę na terenie Polski i całej Europy Centralnej. Istotny dla pracowników jest dostęp do komunikacji publicznej, a przystanek autobusowy znajduje się w niewielkiej odległości od naszego parku” – mówi Joanna Janiszewska, Dyrektor Regionalny SEGRO.

SEGRO Industrial Park Wrocław jest położony na 10 hektarowej działce w północno-wschodniej części Wrocławia, w pobliżu wjazdu na Autostradową Obwodnicę Wrocławia A8. Docelowo dostarczy na rynek prawie 35 000 m2. nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej. W parku istnieje możliwość wybudowania szytego na miarę obiektu o powierzchni prawie 11 000 m2.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Nad Hillwood Łódź Górna zawisła wiecha
Raben rozbudowuje centrum logistyczne pod Poznaniem
ArchiDoc najemcą w Hillwood Janki Sokołów
Lidl uruchamia sklep internetowy z magazynem w Błoniu
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

SEGRO wyposaży wszystkie swoje parki w ładowarki do elektryków
Dwupoziomowa platforma Paris Air2 Logistique SEGRO
SEGRO wynajmuje kolejne metry w Nadarzynie
Kolejny lokator w gliwickim SEGRO Logistics Park
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA