2019-03-28 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Nowe centrum logistyczne w Pęcicach pod Warszawą

W lutym br. HUB logistics Sp. z o.o. uruchomił operacje w nowoczesnym obiekcie magazynowym, zlokalizowanym przy ul. Sokołowskiej 50 w Pęcicach pod Warszawą.
Inwestycja została przeprowadzona w modelu umowy długoterminowego wynajmu z Centrum Logistycznym Altmaster – jednym z liderów na rynku warszawskich powierzchni magazynowych. . Centrum posiada bardzo dogodne połączenie z autostradą A2 oraz możliwość szybkiego włączenia się w ruch uliczny Warszawy. Powierzchnia operacyjna centrum wynosi blisko 5 tys. m2, w tym pomieszczenia biurowe i socjalne. Budynek jest w pełni dostosowany do specyfiki operacji klienta – producenta i dystrybutora z branży fashion. Realizacja procesów jest wspierana przez zaawansowany system Logifact WMS. HUB logisitcs w nadchodzących miesiącach planuje intensywnie rozwijać zaplecze technologiczne obiektu oraz optymalizować operacje, aby dążyć do maksymalnej efektywności i synergii obsługi klientów.

Największą siłą HUB logistics jest kompleksowe połączenie usług outsourcingowych dla logistyki wewnętrznej z doradztwem w zakresie łańcucha dostaw oraz usługami transportu i spedycji. Firma stanowi unikatowe centrum kompetencji, które pozwala realizować podstawowy cel, jakim jest umożliwienie klientom osiągania najwyższych wyników w ich obszarach działania.


Zobacz także

Hillwood buduje centrum logistyczne w Częstochowie
Pierwszy magazyn 7R Logistic na terenie Łodzi
Na cenę obiektu magazynowego wpływa wiele czynników
Palisander inwestuje 30 mln złotych w centrum dystrybucyjne
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA