Przejdź do artykułu
2023-09-13 | Wydarzenia

Webinar organizowany przez Sente: Rozwiązania IT dla biznesu w dobie kryzysu – jak skutecznie przeprowadzić wdrożenie w niepewnych czasach?

grafika 7800px

Ostatnie lata były pełne różnego rodzaju kryzysów i idących za nimi wyzwań, od których oczywiście nie był wolny także świat biznesu. Czy w takich sytuacjach rozwiązania informatyczne mogą być dla firm sposobem na poradzenie sobie z trudnościami? Czy i w jaki sposób zmienił się rynek IT po turbulencjach ostatnich lat? Jak z sukcesem przeprowadzić wdrożenie nowego oprogramowania biznesowego w organizacji w czasie kryzysu? Jakie działania podejmować przy wsparciu systemów informatycznych w niestabilnych czasach?

Na te i wiele innych pytań związanych z wdrożeniami rozwiązań IT podczas kryzysu odpowiedzą eksperci – praktycy z firm wdrażających systemy informatyczne i właściciel jednego z największych portali branżowych: Marek Kich (CEO w Satisfly) Marek Mac (CEO w myERP.pl) oraz Wojciech Nowak (Partner Zarządzający oraz Konsultant rozwiązań biznesowych i IT w Sente). Webinar, na który serdecznie zapraszamy odbędzie się już 27.09.2023 o godzinie 10:00.

Panel ekspertów z przykładami i case studies z wdrożeń

W niestabilnych czasach istnieją konkretne działania, które można podejmować w celu utrzymania swojego biznesu w dobrej kondycji. Czy należy do nich wykorzystanie systemów IT? To zagadnienie będzie tematem dyskusji podczas panelu ekspertów, na którym spotkają się praktycy z firm wdrażających oprogramowanie i właściciel jednego z największych portali branżowych. O tym, jak zmienił się rynek w ostatnich latach, oraz czy i jakie działania można podejmować przy wsparciu systemów informatycznych w przypadku kryzysów, zaproszeni goście porozmawiają już 27.09.2023 o godzinie 10:00.

Marek Kich

CEO w Satisfly, Konsultant e-Commerce i marketingu. Od ponad 12 lat pomaga firmom uruchamiać i rozwijać się w e-Commerce B2B / B2C, wspierając je od pierwszych pomysłów uruchomienia sprzedaży w sieci po skalowanie wyników. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się między innymi w autorskim podkaście Sztuka E-Commerce.

Marek Mac

CEO w myERP.pl. Pasjonat systemów ERP, od lat związany z branżą. Przygodę zaczynał od systemów Comarch, aktualnie zna większość dostępnych rozwiązań klasy ERP w Polsce. Odpowiedzialny za projekty po stronie dostawcy, jak i po stronie Klienta. Zawodowo związany z GPW oraz Forex.

Wojciech Nowak

Partner Zarządzający w Sente. Konsultant rozwiązań biznesowych i IT z 20-letnim doświadczeniem. Pełnił rolę projektanta rozwiązań dla klientów opartych o system klasy ERP, WMS, POS i dedykowane rozwiązania informatyczne. Ekspert w zakresie wdrożeń systemu klasy WMS, specjalizujący się w automatyzacji procesu zarządzania pracą magazynu i podnoszeniem wydajności magazynierów. Aktualnie odpowiedzialny za relacje z kluczowymi Klientami firmy i realizację największych projektów wdrożeniowych.

Zarezerwuj swoje miejsce na webinarze >> https://ubld.cc/rdas8

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem: Satisfly, myERP.pl, ERP-view.pl i Logistic Manager.


Zobacz także

Praktyczny przewodnik Sente o wdrażaniu ERP lub WMS
Daimler Truck Stryków Parts Center zaczął działanie
ID Logistics Polska zwiększł wydajność magazynów o 15%
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Prezentacja systemu Rewista podczas webinaru ASPEKT
Jakie korzyści może przynieść firmie system Workflow?
Zapisz się na bezpłatny webinar firmy ASPEKT!
Raportowanie ESG. Wpływ zmian legislacyjnych na biznes

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów