Przejdź do artykułu
2023-09-13 | Wydarzenia

Webinar organizowany przez Sente: Rozwiązania IT dla biznesu w dobie kryzysu – jak skutecznie przeprowadzić wdrożenie w niepewnych czasach?

grafika 7800px

Ostatnie lata były pełne różnego rodzaju kryzysów i idących za nimi wyzwań, od których oczywiście nie był wolny także świat biznesu. Czy w takich sytuacjach rozwiązania informatyczne mogą być dla firm sposobem na poradzenie sobie z trudnościami? Czy i w jaki sposób zmienił się rynek IT po turbulencjach ostatnich lat? Jak z sukcesem przeprowadzić wdrożenie nowego oprogramowania biznesowego w organizacji w czasie kryzysu? Jakie działania podejmować przy wsparciu systemów informatycznych w niestabilnych czasach?

Na te i wiele innych pytań związanych z wdrożeniami rozwiązań IT podczas kryzysu odpowiedzą eksperci – praktycy z firm wdrażających systemy informatyczne i właściciel jednego z największych portali branżowych: Marek Kich (CEO w Satisfly) Marek Mac (CEO w myERP.pl) oraz Wojciech Nowak (Partner Zarządzający oraz Konsultant rozwiązań biznesowych i IT w Sente). Webinar, na który serdecznie zapraszamy odbędzie się już 27.09.2023 o godzinie 10:00.

Panel ekspertów z przykładami i case studies z wdrożeń

W niestabilnych czasach istnieją konkretne działania, które można podejmować w celu utrzymania swojego biznesu w dobrej kondycji. Czy należy do nich wykorzystanie systemów IT? To zagadnienie będzie tematem dyskusji podczas panelu ekspertów, na którym spotkają się praktycy z firm wdrażających oprogramowanie i właściciel jednego z największych portali branżowych. O tym, jak zmienił się rynek w ostatnich latach, oraz czy i jakie działania można podejmować przy wsparciu systemów informatycznych w przypadku kryzysów, zaproszeni goście porozmawiają już 27.09.2023 o godzinie 10:00.

Marek Kich

CEO w Satisfly, Konsultant e-Commerce i marketingu. Od ponad 12 lat pomaga firmom uruchamiać i rozwijać się w e-Commerce B2B / B2C, wspierając je od pierwszych pomysłów uruchomienia sprzedaży w sieci po skalowanie wyników. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się między innymi w autorskim podkaście Sztuka E-Commerce.

Marek Mac

CEO w myERP.pl. Pasjonat systemów ERP, od lat związany z branżą. Przygodę zaczynał od systemów Comarch, aktualnie zna większość dostępnych rozwiązań klasy ERP w Polsce. Odpowiedzialny za projekty po stronie dostawcy, jak i po stronie Klienta. Zawodowo związany z GPW oraz Forex.

Wojciech Nowak

Partner Zarządzający w Sente. Konsultant rozwiązań biznesowych i IT z 20-letnim doświadczeniem. Pełnił rolę projektanta rozwiązań dla klientów opartych o system klasy ERP, WMS, POS i dedykowane rozwiązania informatyczne. Ekspert w zakresie wdrożeń systemu klasy WMS, specjalizujący się w automatyzacji procesu zarządzania pracą magazynu i podnoszeniem wydajności magazynierów. Aktualnie odpowiedzialny za relacje z kluczowymi Klientami firmy i realizację największych projektów wdrożeniowych.

Zarezerwuj swoje miejsce na webinarze >> https://ubld.cc/rdas8

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem: Satisfly, myERP.pl, ERP-view.pl i Logistic Manager.


Zobacz także

Praktyczny przewodnik Sente o wdrażaniu ERP lub WMS
Daimler Truck Stryków Parts Center zaczął działanie
ID Logistics Polska zwiększł wydajność magazynów o 15%
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Premiera nowej publikacji od Sente
Konferencja FutureWARE już 21 maja w Katowicach!
Zapisz się na webinar firmy Dassault Systèmes
Już 17 kwietnia kolejny webinar firmy Sente!

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów