Przejdź do artykułu
2022-12-06 | Wydarzenia

IX Spotkanie Integratorów KUKA

Dziewiąta edycja Spotkania Integratorów KUKA dobiegła końca. Kolejny rok z rzędu KUKA stworzyła okazję do spotkania się w jednym miejscu pasjonatów automatyzacji i robotyzacji.

KUKA Spotkanie Integratorów 2022 notka nagłówek

Spotkanie Integratorów KUKA to już tradycja. Celem corocznych spotkań organizowanych przez KUKA Polska jest niezmienne tworzenie i podtrzymywanie wartościowej platformy do wymiany poglądów, doświadczenia i wiedzy wśród przedstawicieli polskiego przemysłu.

Tegoroczna edycja wydarzenia, która odbyła się po raz pierwszy w formule dwudniowej w terminie 1-2 grudnia 2022 r., zgromadziła ponad 200 osób!

Dwa dni wiedzy i networkingu

Pierwszy dzień spotkania podzielony został na część dzienną i wieczorową. Część dzienna odbyła się w siedzibie KUKA Polska w formule merytorycznych prelekcji na scenie głównej i prowadzonych równolegle praktycznych warsztatów z Partnerami w salach szkoleniowych.

W czasie trwania części dziennej uczestnicy mieli okazję do odwiedzania gniazd zrobotyzowanych i stanowisk Partnerów, na których odbywały się pokazy i konsultacje. Podczas IX Spotkania Integratorów odbyła się również polska premiera robota z serii KR Fortec ULTRA (800 kg udźwigu) i pokaz możliwości LBR iisy – najnowszego cobota w portfolio KUKA. Drugi dzień wydarzenia poświęcony został całkowicie warsztatom w mniejszych grupach dla chętnych, które poprowadzili specjaliści KUKA Polska.

TYTANY 2022 – rozdanie nagród KUKA

Uroczysta część wydarzenia odbyła się 1 grudnia 2022 r. w Browarze Obywatelskim w Tychach, gdzie na uczestników czekała nie tylko kolacja i występ gwiazdy wieczoru, ale też rozdanie statuetek KUKA. TYTANY 2022 otrzymały firmy nagrodzone w kategorii „Największa liczba zamówionych robotów w 2022 roku”.

W tym roku liderem okazała się firma Taskoprojekt S.A. Drugie miejsce zdobyło MPLAB Prototypes sp. z o.o., natomiast podium zamknęła firma Robot Partner Sp. z o.o. W kategorii „Debiut Roku 2022” statuetkę otrzymała firma Qbig Ireneusz Słodkowski i Wspólnicy sp. k.

Eksperci KUKA i Partnerzy

Jak zawsze Spotkanie Integratorów KUKA wspierane było przez szereg Partnerów. W tym roku Partnerami wydarzenia były firmy: Balluff, Kemppi, Schunk, Beckhoff Automation, Bosch Rexroth, Fronius, Gimatic, SICK, Siemens, Techvitas oraz TROAX.

Partnerzy wzięli udział w tworzeniu merytorycznej warstwy spotkania poprzez przedstawienie prelekcji i poprowadzenie warsztatów dla uczestników spotkania. Ponadto goście mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami Partnerów na dedykowanych stoiskach dostępnych przez cały czas trwania wydarzenia, a także zasięgnąć indywidualnych konsultacji.

KUKA integruje polski przemysł

Wiedza w formie praktycznej i teoretycznej, dobra zabawa i niezliczone okazje do integracji i zawiązywania nowych, owocnych kontaktów biznesowych – to niezmienny cel Spotkania Integratorów KUKA. Tym razem organizatorzy wyszli jeszcze bardziej naprzeciw swoim gościom, oferując darmową, dedykowaną aplikację mobilną będącą kompleksowym zbiorem niezbędnych informacji i dodatkową platformą zrzeszającą pasjonatów automatyzacji i robotyzacji!

Kolejna edycja Spotkania Integratorów KUKA odbędzie się w 2023 r. Jak zawsze organizatorzy poinformują o szczegółach spotkania w swoich social mediach oraz w formie newslettera. Jeśli chcesz być na bieżąco, zasubskrybuj newsletter KUKA już dziś!


Zobacz także

Poznaj Cobota LBR iisy z systemem iiQKA
Kupuj części zamienne taniej o 6% na KUKA Marketplace
Körber automatyzuje procesy DB Schenker
Eksperci doceniają skuteczność digitalowej strategii DHL
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Dematic realizuje swoje największe zamówienie
Przełomowy projekt Dematra wyznacza nowe standardy
ID Logistics robotyzuje magazyn w Mahou San Miguel
Politechnika Śląska z nowym wyposażeniem firmy AIUT

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów