Przejdź do artykułu
2022-12-05 | Głos z rynku

Cobot LBR iisy – przyszłość prostej automatyzacji

Elastyczny w użyciu, intuicyjny w obsłudze i niezawodny w kontakcie z człowiekiem – LBR iisy to kobot przeznaczony do wszystkich obszarów produkcyjnych. Łączy know-how z zakresu automatyzacji przemysłowej z elastycznością i łatwością obsługi inteligentnego narzędzia. Robot ma zainstalowany system operacyjny iiQKA.OS – intuicyjny ekosystem operacyjny i cyfrowy, który ułatwia automatyzację dla wszystkich. Od ekspertów w dziedzinie robotyki po tych, którzy nie stworzyli jeszcze swojej pierwszej aplikacji z robotem.

Cobot LBR iisy w połączeniu z systemem iiQKA.OS tworzą duet będący przyszłością prostej automatyzacji.

Wystarczy go ustawić, włączyć i już można zaczynać pracę._It’s iisy

Gotowy do pracy w ciągu zaledwie kilku minut – kobot LBR iisy przekonuje intuicyjną obsługą, która gwarantuje szybkie wdrożenie w produkcję bez zdobywania specjalistycznej wiedzy.

Robot ma zainstalowany system operacyjny iiQKA.OS, za pomocą którego można go łatwo zainstalować, skonfigurować i zaprogramować. Zadania można łatwo i szybko zaprogramować za pomocą prowadzenia ręcznego. Dzięki inteligentnemu programatorowi smartPAD pro dalsze programowanie jest tak łatwe jak korzystanie ze smartfona.

Opcjonalny, wstępnie zainstalowany i skonfigurowany chwytak znacznie ułatwia użytkowanie cobota.

Poznaj zalety LBR iisy

Robot przemysłowy LBR iisy idealnie nadaje się do szerokiego zakresu zadań w takich obszarach i branżach, w których liczy się precyzja, szybkość i zręczność. Jest on używany do załadunku i rozładunku maszyn, zadań typu pick-and-place oraz manipulowania elementami, a także do pakowania i testowania produktów.

Robot współpracujący LBR iisy przekonuje nie tylko niewielką wagą, kompaktową konstrukcją i zintegrowanymi czujnikami, lecz przede wszystkim łatwym uruchamianiem, dzięki czemu jest niezwykle cennym i elastycznym „pomocnikiem” w produkcji.

 

Dowiedz się więcej:


Zobacz także

Zielone światło dla 7R Park Wrocław West II
Coca-Cola kupiła 30 e-ciężarówek Renault Trucks
Silny&Salamon zaprasza do testów pakowania
Które towary podlegają zwolnieniu z cła?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Raport o cyfryzacji Konica Minolta
Nadchodzi nowe rozwiązanie w transporcie drogowym
Roboty KUKA w produkcji pokryw silnikowych
Wesprzyj PAH i zdobądź bluzę!

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów