Przejdź do artykułu
2022-09-14 | Wydarzenia

Bezpłatny webinar: Mobilna diagnoza urządzeń

Firmy Aspekt oraz Soti zapraszają na bezpłatny webinar “Mobilna diagnoza urządzeń. Popraw wydajność i obniż koszty operacyjne!” już 20 września o godzinie 11:00. Podczas spotkania zaprezentują możliwości oprogramowania SOTI XSight do zdalnego monitorowania tysięcy urządzeń jednocześnie.

Mobilna diagnoza urządzeń. Popraw wydajność i obniż koszty operacyjne

Korzystanie z urządzeń mobilnych w przedsiębiorstwie to już codzienność. Wraz ze wzrostem ich liczby pojawia się coraz więcej problemów związanych z wydajnością i produktywnością. Powoduje to kosztowne przestoje urządzeń, a co za tym idzie opóźnienia i niezadowolonych klientów. Pracownicy często nie wiedzą, jak rozwiązać dany problem, nie reagują na awarie lub nie mają dostępu do odpowiednich aplikacji i wsparcia działu IT.

Z pomocą przychodzi rozwiązanie mobilne dla przedsiębiorstw - SOTI XSight. To pierwsze na świecie zintegrowane rozwiązanie diagnostyczne i wspomagające, zaprojektowane w celu zmniejszenia kosztownych przestojów i poprawy zwrotu z inwestycji (ROI). SOTI XSight jest częścią potężnego pakietu rozwiązań SOTI One, zaprojektowanego w celu połączenia wszystkich aspektów strategii mobilnej i przeniesienia ich na wyższy poziom.

sotixsight data usage 1920x1021

Jak sprawnie zarządzać urządzeniami w terenie, nawet jeśli są oddalone o tysiące kilometrów? ->> Dowiesz się podczas webinaru już 20 września o godzinie 11:00.

Podczas spotkania online powiemy m.in.:

  • Jak wygląda i jakie daje możliwości SOTI XSight
  • Jak zdalnie można diagnozować i rozwiązywać problemy
  • W jaki sposób można manipulować urządzeniami
  • W jaki sposób można korzystać z pomocy technicznej
  • Do jakich informacji, statystyk, analiz można uzyskać dostęp

Skanery, tablety, komputery mobilne, urządzenia do zadań specjalnych, drukarki przemysłowe sterowane z jednego miejsca, tak jakbyśmy trzymali je w dłoni? Teraz to możliwe dzięki SOTI XSight!

Dołącz bezpłatnie do webinaru: REJESTRACJA

---
SOTI to lider branży w zakresie wdrażania zintegrowanych rozwiązań dotyczących mobilności w firmach oraz rozwiązań w zakresie Internetu Rzeczy. SOTI umożliwia przedsiębiorstwom na całym świecie dostęp do nieograniczonych możliwości w zakresie mobilności.

Prelegenci:

Kazimierz Tomczyk – Field Account Manager, SOTI

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży. Jego specjalnością jest prowadzenie szkoleń produktowych i sprzedażowych. Profesjonalne doradztwo i dobór odpowiednich ofert to jego sposoby na zapewnienie pozytywnego wizerunku marki. Buduje długofalowe relacje biznesowe z dystrybutorami, sklepami i sieciami handlowymi

Katarzyna Karbowska – Senior Sales Engineer, SOTI

Inżynier sprzedaży. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w projektach z obszarów mobile quality assurance, digital signage oraz EMM/IoT. Obecnie Senior Sales Engineer w SOTI, wcześniej związana z Samsung R&D oraz Samsung Polska gdzie jako Pre-Sales Engineer wspierała projekty dla kluczowych klientów. W SOTI odpowiedzialna za techniczne wsparcie sprzedaży wszystkich produktów z portfolio firmy.


Zobacz także

IBCS z partnerami zaprasza na konferencję
Gamber-Jonson LLC spotyka się z partnerami
Obejrzyj webinar ekspertów z KUKA i EY
Targi Taropak startują już 26 września!
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Prezentacja systemu Rewista podczas webinaru ASPEKT
Jakie korzyści może przynieść firmie system Workflow?
E-handel zmienia rynek sprzedażowy i narzędzia WMS do jego obsługi
Jak przeprowadzić wdrożenie w niepewnych czasach?

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów