Przejdź do artykułu
2022-08-19 | Wydarzenia

Kolejne otwarcie siłowni Truckers Gym

Z dumą informujemy, że choć jeszcze nie opadł kurz po naszym ostatnim otwarciu siłowni dla kierowców zawodowych, które miało miejsce 09.08. w Merenberg, przed nami kolejna inauguracja już 110. siłowni w Europie a 25. w Niemczech, tym razem na Autohof 24 Leipzig-Flughafen. Cieszymy się, że nasza siłownia będzie dostępna dla kierowców zawodowych i nie tylko dla nich, na kolejnym już parkingu sieci Autohof 24.

Naszym fundatorem jest firma Playfit, która jako producent siłowni plenerowych przekazała na rzecz kierowców swoje urządzenia – Od momentu powstania w 2005 roku, firma playfit® zawsze była zaangażowana w zachęcanie do ruchu. W całej Europie zbyt wiele osób prowadzi "siedzący tryb życia", a jako rozwiązanie tego problemu system playfit oferuje prosty i skuteczny system treningowy zapewniający jednocześnie dużą skuteczność oraz doskonałą jakość. Grupa docelowa kierowców jest doskonałym przykładem na to, jak motywować kierowców do zrobienia czegoś ważnego dla ich zdrowia po godzinach wytężonej pracy za kierownicą. Nie było więc dla nas problemem zasponsorowanie sprzętu w ramach projektu Truckers Life, ponieważ wiemy, jak ciężko muszą pracować kierowcy ciężarówek. Firma playfit® została założona w 2005 roku przez dypl. inż. Renate Zeumer, która do dziś prowadzi firmę z dużym zaangażowaniem i energią: obecnie istnieje prawie 2000 miejsc, w których można znaleźć urządzenia playfit® , a liczba ta cały czas rośnie!”

Event Otwarcia

Już 26. sierpnia w godzinach 14.00 - 20.00  odbędzie się uroczyste otwarcie siłowni Truckers Gym. Z tej okazji Truckers Life i Playfit przewidują różne niespodzianki: konkursy sprawnościowe na siłowni, nagrody oraz wiele innych niespodzianek. Ze strony Autohof 24 również moc atrakcji: między innymi znana z serii “Truckers Babes” Julia Beitler, Matthias Dolderer, mistrz lotnictwa akrobatycznego, jazdy próbne Teslą, upominki oraz poczęstunek.

Fundacja Truckers Life realizuje swoją misję już od 9 lat. Działania Fundacji skupione są na jednej grupie interesariuszy czyli kierowcach zawodowych. W tym czasie Fundacja zrealizowała wiele projektów promujących zdrowie i bezpieczeństwo wśród tej grupy zawodowej, takich jak np.: “HeroTrucker” – seria bezpłatnych szkoleń z pierwszej pomocy; “Jestem kobietą, kieruję” – kampania wspierająca kobiety w branży transportowej, “Truckers LAB” – seria objazdowych badań diagnozujących stan zdrowia kierowców, “#activetrucker” aktywizacja do uprawiania sportu z elementem charytatywnym oraz “Truckers Gym”.

Truckers Gym to jeden z flagowych projektów fundacji, który polega na budowaniu siłowni plenerowych na terenach parkingów i miejsc wypoczynku dla kierowców zawodowych. Nasze siłownie można znaleźć na największych parkingach w Europie, także w Niemczech.

Projekt Truckers GYM odbywa się pod honorowym patronatem UTA Edenred. Esporg i Kravag Parking. Siłownia w Leipzig będzie 25. takim obiektem w Niemczech. Ich pełna lista znajduje się na: https://truckerslife.eu/pl/mapa-silowni

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Software République obchodzi pierwszą rocznicę istnienia
Popyt na magazyny - wyzwanie dla generalnych wykonawców
Przyszłość branży chemicznej według DACHSER
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Kierowcy zza granicy zapełniają lukę w transporcie
Manipulacja czasem pracy jeszcze bardziej ryzykowna
Brak kierowców poważnym zagrożeniem dla transportu
Tankowanie wchodzi w cyfrową erę

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów